fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

Współpraca

Modowo – lifestylowy blog kierowany do współczesnych mężczyzn. Założony w lipcu 2012 roku nieustannie powiększa grono wiernych obserwatorów. Dwa razy uznany za drugiego męskiego bloga w sieci w roku 2013 (Sophisti, Glamki). Na mojej stronie czytelnicy mogą znaleźć dla siebie wiele gotowych rozwiązań jak się ubrać i co ważniejsze – gdzie to kupić.Prezentowane przeze mnie zestawy chociaż czasami są odważne, to na tyle uniwersalne, aby każdy facet mógł zdecydować się na podobną stylizację. Staram się inspirować i pokazywać Polskim mężczyznom co mogą nosić, oraz co robić, aby wyglądać dobrze. Moją „misją” jest poszerzanie świadomości i edukacja wizerunkowa polskich mężczyzn.

Zapraszam do współpracy!

L.PODLINSKI@GMAIL.COM
Mail dla czytelników: INFO.PODLINSKI@GMAIL.COM

Dlaczego warto ze mną współpracować?

Mojego bloga czytają osoby zainteresowane jego treścią, więc reklama trafi do właściwego odbiorcy. Każde zlecenie przygotowuję z największą starannością, aby efekty były satysfakcjonujące a umowa obopólnie korzystna. Każdy wpis zajawkowany jest na fanpage-u. Działam także na innych portalach społecznościowych (instagram, twitter, snapchat).

Ocena produktu zawsze jest obiektywna, najważniejszy jest dla mnie Czytelnik, oraz wartość jaką mu przekażę! Dbając o zaufanie polecam jedynie produkty, które sam uważam za warte zakupu.

Skuteczność

Ponad 90% Czytelników bloga deklaruje, że moje treści mają wpływ na ich zakupy, a ponad 80% dokonuje zakupu rekomendowanych produktów.

Zaufanie

Czytelnicy wykazali w anonimowej ankiecie zaufanie na poziomie 4.2/5. Ponad 90% Czytelników przyznaje, że mam bezpośredni wpływ na zmianę ich wizerunku.

Zyskowność

Tylko w ciagu ostatnich 30 dni blog wygenerował dla jednego z partnerów sprzedaż w wysokości 40 000 zł.

Czytelnicy

Atrakcyjna grupa docelowa bloga:
65% od 18 do 24 lat
20% od 25 do 34 lat
15% jest powyżej 35 roku życia.

Eksport statystyk 06.11.2016 – 06.12.2016

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!