fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

Najlepszy prezent na Dzień Matki

dzien matki
4.9/5 - (10 votes)

26 maja obchodzimy w Polsce święto, o którym nikt nie powinien zapomnieć. Zostało więc jeszcze trochę czasu, aby zaplanować i przygotować najlepszy prezent na Dzień Matki. W ten sposób podziękujesz swojej mamie za trud i cierpliwość włożone w Twoje wychowanie. Ja mojej mamie sprawiłem masę radości dzięki Wedlowi i piankom Ptasie Mleczko® :)

Najlepszy prezent na Dzień Matki, to…

Dzień Matki to święto sięgające aż do starożytności, kiedy to czciło się matki-boginie. Co do tego określenia, to jestem pewny, że jest ono w 100% prawdziwe. Wychowanie ciekawego świata dziecka wymaga boskiej cierpliwości i nadludzkiej wyrozumiałości. Swoją wdzięczność wyrażamy już od najmniejszych lat. Początkowo własnoręcznie przygotowywane laurki, później zazwyczaj kwiaty lub drobny prezent. O ile wybór kwiatów nie sprawia większego problemu, to przy robieniu zakupów zawsze pojawia się to samo pytanie. Jaki prezent kupić mamie? Pełna mobilizacja i intensywne poszukiwania tego idealnego, trafionego prezentu – oczywiście innego niż w zeszłym roku. Okazuje się jednak, że zrobienie wielkiej przyjemności jest znacznie prostsze.
Otóż najlepszym prezentem, który możesz podarować swojej mamie, to bilet. Od razu sprostuję, że nie chodzi mi o bilet do teatru, czy do kina, lecz bilet na pociąg. Zanim wyobrazisz sobie swoją mamę podróżującą po Polsce w zatłoczonym wagonie, wyjaśnię o co chodzi. Sprezentowany bilet powinien być wystawiony na Twoje dane, na pociąg, którym przyjedziesz do domu. Tym razem wyręcz kuriera i samodzielnie dostarcz swojej mamie przesyłkę, jakiego żaden listonosz nie jest w stanie Jej przekazać – dzień ze swoim dzieckiem. Jeśli masz rodzeństwo, koniecznie namów ich na wspólny przyjazd (może nawet niespodziankę) i wspólnie spędzony czas, tak jak to było w czasach dzieciństwa.

Nowoczesna laurka

To, że jesteśmy trochę starsi nie przeszkadza w przygotowaniu dla mamy wyjątkowej laurki! Co może być lepsze od laurki? Słodka, piankowa laurka! Mając dostęp do internetu w łatwy sposób możesz stworzyć słodką, personalizowaną laurkę. Ptasie Mleczko® i indywidualne życzenia to idealne połączenie. Polecam doręczyć to pudełeczko samodzielnie, lub upewnić się, że przesyłka nadejdzie gdy będziemy w domu. Szkoda, aby ominęło nas otwieranie, poczęstunek oraz bezcenny widok uśmiechniętej i zaskoczonej mamy! :)

uwolnij dziecięcą radość

Teraz prawie wszyscy opuszczamy rodzinny dom w poszukiwaniu pracy, lub dalszej edukacji. Jednak bez względu na nasz wiek, mama zawsze pozostanie nadopiekuńczą mamą, a my zawsze będziemy tym małym synkiem/córcią. Żadna siła nie jest w stanie tego zmienić, dlatego lepiej od razu się poddać i nie protestować, gdy podczas odwiedzin słowo dokładka pojawia się co drugie słowo. Przecież mamy takie są! My także pomimo tego, że trochę wydorośleliśmy nadal uwielbiamy, gdy drapie się nas po plecach, głaszcze po głowie, opowiada nam ciekawe historie albo razem z nią możemy zjeść ulubione czekoladki – my w domu zajadamy się Ptasim Mleczkiem®!
Aby zainspirować Was do podobnego działania, wybrałem się do rodzinnego Grudziądza trochę wcześniej. Razem z moją mamą i nowym członkiem rodziny – Rudim, urządziliśmy sobie prawdziwy piknik! Szczerze mówiąc, to nie pamiętam kiedy ostatni raz byłem na pikniku, tym bardziej z mamą!
Nie mogło oczywiście zabraknąć słodkości. Mamy zawsze mają pyszny przysmak, który chowają przed nami w jednej ze swoich szafek w kuchni i wyciągają w najlepszym momencie! Mamy zawsze wiedzą jak nas rozpieścić!

dzien mamy

piesek rudi

dzien mamy prezent

ptasie mleczko

wymarzony prezent dla mamy

jaki prezent dla mamy

prezent dla mamy najlepszy

ptasie mleczko

prezent dla mamy

selfie z mama

dzien matki

konkurs z okazji Dnia Matki!

Obudź dziecięcą radość i wygraj prezent dla swojej Mamy oraz dla siebie!

Wystarczy, że w komentarzu pod tym wpisem dodasz wspólnie zdjęcie z Twoją mamą!

Do wygrania:
narody

· 2 razy zestaw bransoletek Lilou (z grawerem „Mama”) z zegarkiem męskim Ice watch + piankami Ptasie Mleczko®

· 1 zestaw bransoletek Lilou (z grawerem Mama i druga z grawerem Córka) i pianki Ptasie Mleczko®

· 2 razy zestaw Ptasie Mleczko®

Konkurs trwa od 19.05.2016 od godziny 18:00 do 25.05.2016
Wyniki zostaną opublikowane na moim blogu pod tym wpisem 26.05.2016
szczegółowy regulamin konkursu

Wyniki konkursu

Dziękuję Wam za wszystkie nadesłane zdjęcia, wszystkie są piękne i wyłonienie zwycięzców było dla jury bardzo trudne. Wasze mamy są piękne i mają wspaniałe dzieci :) Niestety liczba nagród jest ograniczona, chociaż ja przyznałbym nagrodę główną wszystkim. Cieszę się, że wspólnie z E.Wedel udało nam się obudzić w Was dziecięcą radość!

Oto lista zwycięzców:
Zestaw bransoletek Lilou (z grawerem „Mama”) z zegarkiem męskim Ice watch + piankami Ptasie Mleczko® otrzymują:

nagroda główna
nagroda główna2

zestaw bransoletek Lilou (z grawerem Mama i druga z grawerem Córka) i pianki Ptasie Mleczko® otrzymuje:
nagroda główna 3

NAGRODY DODATKOWE:
zestaw Ptasie Mleczko® otrzymują:

nargoda dodatkowa
nagroda dodatkowa

PS: Proszę o kontakt na maila: info.podlinski@gmail.com

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!