fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

Pomady do włosów

Pomady do włosów

Szukając idealnej fryzury nie można pomijać tematu samej stylizacji. Oczywiście, kluczowym jest aby włosy i fryzura była dobrze przycięta, ale to dopiero pierwszy krok. Pomady do włosów to kosmetyki do włosów, które pomogą uzyskać Ci idealną fryzurę męską. Bez względu w jaką fryzurę męską układasz włosy, używaj najlepszych pomad i past do włosów! Szukasz czegoś, co zapewni Ci trwałego pompadoura przez cały dzień? A może zastanawiasz się jak ułożyć włosy w stylu Brada Pitta? Nie ma sprawy! Przygotowałem całą serię artykułów, które wprowadzą Cię w tematykę barberstwa oraz pomogą zadbać o włosy.
Przeczytaj moje poradniki o tym jak wybrać odpowiedni produkt i ciesz się zawsze doskonale wystylizowanymi włosami. Jeśli jesteś w temacie stylizacji włosów zupełnie nowy, lub dopiero wkraczasz w tematykę barberskich kosmetyków do włosów, krótka ściągawka:
Pomady do włosów wodne – to produkty które pomogą uzyskać Ci dobrze utrwaloną fryzurę i matowe wykończenie fryzury, lub jeśli wolisz – z połyskiem. Wodne pomady idealne są dla początkujących jak i zaawansowanych mężczyzn. Wodna formuła sprawia, że pomadę bardzo łatwo nakłada się – ale także zmywa z włosów.
Pomady do włosów woskowe – to bardzo silne produkty do stylizacji włosów. Zapewniają bardzo mocny chwyt i w większości połysk – chociaż istnieją woskowe produkty, które nadają matowe wykończenie. Najlepiej sprawdzają się w rękach średnio-zaawansowanych mężczyzn, którzy znają już trochę świat pomad.
Pasty do włosów – to najpopularniejszy typ produktu do stylizacji włosów.

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!