Facebook Instagram YouTube

Wiosenne porządki – OTWIERAM SWOJĄ SZAFĘ + SERIA DARMOWYCH WYKŁADÓW

Wiosenne porządki – OTWIERAM SWOJĄ SZAFĘ + SERIA DARMOWYCH WYKŁADÓW
4.5 (90%) 8 votes

Wiosenne porządki

Budowanie swojego stylu i swoją metamorfozę zawsze należy rozpocząć od przeglądu swojej garderoby. Wiosenne porządki powinny dotyczyć także naszych ubrań, bo w szafach zawsze znajdzie się coś za dużego, za małego, lub rzeczy, których na pewno już więcej nie ubierzemy – bo wyszły z mody, albo przestały się nam podobać. Gusta jednak są różne, a trendy zazwyczaj po jakimś czasie wracają, dlatego zamiast wyrzucać niepotrzebne ubrania do kosza – lepiej otworzyć swoją szafę – na innych.


Właśnie ruszyła akcja Szafa Otwarta, w której sam także biorę udział. Jest to projekt mający na celu jednocześnie nauczyć i pokazać jak budować swoją garderobę i styl, ale także zwrócić uwagę na to, że to co dla jednych jest niepotrzebne, dla drugich może być bardzo przydatne.

Ja przekazuję trzy swoje rzeczy na cele charytatywne, mam nadzieję, że będą one dobrze służyły innym mężczyznom. Was również zachęcam do zrobienia „przeglądu” w swojej szafie i oddania zbędnej odzieży. Co do porad dotyczących przejścia stylowej metamorfozy, to opowiem Wam wszystko, gdy już się spotkamy!
Będziemy mogli zobaczyć się w
Bytomie, Koszalinie, Lublinie, Białymstoku i oczywiście Warszawie.
Więcej info znajdziecie na oficjalnej stronie akcji, a bieżące aktualności na facebooku.


Zapraszam także do pozostałych miast, w których odbędzie się akcja (jednak już bez moich wykładów):
➡️ Toruń 21.05 Atrium Copernicus
➡️ Bydgoszcz 03.06 Focus Mall Bydgoszcz
➡️ Piła 11.06 Atrium Kasztanowa

Zobaczcie także zapowiedź projektu w wersji wideo :)

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!