fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

NEW YORK CITY street style lookbok part 1

podlinski times square koszula w krate reserved menstyle
5/5 - (7 votes)

Luźna, denimowa stylizacja w otoczeniu ulic Nowego Jorku. Czyli „outfit of the day” z mojego pobytu i zwiedzania jednego z największych miast na świecie.

Na ulicach Mnahattanu i Coney Island

Zatrzymaliśmy się na Brooklynie, a dokładniej na dzielnicy Coney Island, która de facto jest półwyspem. Możecie kojarzyć ją z filmów szczególnie z parku rozrywki, który kiedyś był największym skupiskiem lunaparków w USA. Stąd przez kilka dni metrem dojeżdżaliśmy na Manhattan, którego urok odbiera mowę. By dobrze poznać miasto i odkryć wszystkie jego uroki, w tym klimatyczne uliczki czy miejscówki z niesamowitym widokiem – trzeba spędzić mnóstwo czasu na eksploracji. Przez te kilka dni chociaż na chwilę chciałem odwiedzić jak najwięcej takich miejsc.

Zdjęcia zrobiliśmy przy samym Time Square, czyli najbardziej ruchliwym miejscu w NYC, oraz na jednej z spokojnych uliczek Brooklynu. Ten kontrast idealnie oddaje, czym jest Nowy Jork, miasto w którym jest wszystko i które jest tak skrajne.

podlinski w nowym jorku reserved total look
podlinski w nowym jorku street reserved

streetwear usa nyc reserved total look podlinski

Denimowy styl

Moja stylizacja to bardzo denimowa propozycja. Przede wszystkim to miękka, czerwona koszula w czarną, grubą kratę. Najlepsze jednak jest dla mnie to, że ma spory ściągany na sznurki kaptur, który dodaje koszuli ulicznego charakteru. Pod kapturem must have i sezonowy trend według modowych gazet – czyli klasyczna, czarna czapka „bejsbolówka”. Górna część stylizacji jest wyraźna, lecz ciemna przez co świetnie kontrastuje z jasnoniebieskimi, wąskimi jeansami. Na dobrą sprawę są to jeasnowe joggery, bo pas związywany jest na sznurki, a nogawki mają ścigacze.
Na stopach wsówane trampki, które spisały się świetnie podczas upałów na Florydzie i długiego biegania po NYC.

Wszystkie rzeczy, które prezentuję pochodzą ze sklepu Reserved:

czapka: Reserved LINK
koszula: ReservedLINK
spodnie: Reserved LINK
buty: Reserved LINK


nyc streetstyle streetwear podlinski

jak sie ubrac streetwear nyc usa podlinski jeans
jak sie ubrac streetwerowo nyc podlinski usa

czarna czapka reserved

stylizacja meska nyc usa nowy jork casual

biale wsuwane trampki reserved

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!