Facebook Instagram YouTube

Coś więcej, niż samochód

volvo xc90 dla mężczyzny
Coś więcej, niż samochód
5 (100%) 5 votes

Bo auto to nie tylko środek transportu, to pierwszy krok do przygody.


Impuls do działania

Posiadanie własnych czterech kółek to przede wszystkim wolność i niezależność. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zapakować do bagażnika to co niezbędne i spontanicznie ruszyć przed siebie. Cel może być zaplanowany, a może dopiero pojawi się w trakcie drogi – najważniejsze jest to, aby się wyrwać i odetchnąć od codziennych obowiązków. Chociaż mój garaż stoi jeszcze pusty, to cały czas z tyłu głowy mam myśl o zakupie auta, jednak problem polega na podjęciu decyzji – jakiego. Zacząłem więc testować różne auta, aby jako stosunkowo młody kierowca nabrać większego rozeznania i dowiedzieć się, na czym tak na prawdę najbardziej mi zależy. Wykręciłem trochę kilometrów oldschoolowym Mercedesem będąc w Stanach, doznałem szoku wsiadając w wielkiego Jeepa, później jeszcze większego wsiadając do nowego Leona. Teraz z propozycją sprawdzenia samochodu wyszła do mnie marka Volvo proponując ich największy model jakim jest XC90. Przyznam się bez bicia, że początkowo obawiałem się tego kolosa. 280 koni pod maską i niemałe gabaryty początkowo mnie onieśmieliły, ale już po kilku chwilach stres przerodził się w euforię, bo to auto jest niesamowite. Naszpikowane technologią praktycznie samo prowadzi i co najważniejsze – parkuje.
Na moim blogu temat motoryzacji nie pojawiał się do tej pory zbyt często, ale chciałbym to powoli zacząć zmieniać. Dajcie proszę znać, czy sprawy czterech (dwóch w sumie też:) kółek Was interesuje!Zdjęcia wykonał: Krzysztof Adamek

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!