fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

wracam do żywych!

Rate this post

W końcu!
Długo mi zajęło zebranie się i zrobienie nowego posta – za co Was przepraszam ; )
Zimowe zdezorganizowanie daje się we znaki chyba nie tylko mi. Szykuje się trochę zmian w moim życiu oraz kilka większych wydarzeń – ale o wszystkim będę pisał w swoim czasie!  Aktualnie zmieniam mieszkanie. Muszę pożegnać się z moim porannym piciem kawy wpatrując się w panoramę Poznania. Była to jednak (mam nadzieje) dobra decyzja. Dysonans nie odpuszcza mi ani na chwilę. Wszystko wyjdzie w praniu.

Zdjęcia tym razem na tarasie nowo otwartej galerii MM.
Cały czas staram się przeplatać posty casualowe z wyjściowymi. Dziś noszę zieloną, flanelową muszkę z nowej kolekcji Marthu. Sweter kupiłem jakiś czas temu w sh. Fioletowa koszula (nadal polecam kolory! ) to H&M. Spodnie są z TK MAXX (Dockers). Buty- esprit.

Zestaw dobrany był na okazję dnia kobiet.


Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!