Facebook Instagram YouTube

Szare/siwe włosy u mężczyzny

meskie-siwe-szare-srebrne-wlosy
Szare/siwe włosy u mężczyzny
4.2 (83.39%) 59 votes

Hype – czyli trend na siwe, czy też szare włosy rozpoczął się już jakiś czas temu, ale dla osób które zastanawiają się nad koloryzacją ten artykuł na pewno będzie przydatny.

Facet a koloryzacja włosów

Jeżeli chodzi o farbowanie włosów przez mężczyzn, to przyznam szczerze, że przez długi czas byłem sceptyczny do tego tematu. Chociaż najlepsi piłkarze od niemal zawsze eksperymentowali nie tylko z męskimi fryzurami, ale także z kolorami, to przez długi czas nie mogłem się do tego przekonać. Dzisiaj pewnie David Beckahm nie zdecydowałby się na ostry blond, ale jeszcze kilka (kilkanaście) lat temu wszystkim nam kojarzył się on z taka fryzurą. Pojawiały się u niego zarówno refleksy, czyli w miarę naturalne rozjaśniane włosów jedynie na części włosów, ale także balejaż i pasemka czy w końcu pokrywanie wszystkich włosów farbą. Na tego typu zabiegi fryzjerskie chętnie decydują się także piosenkarze. Dobrze wszystkim znany Justin Bieber bardzo często zmienia swoje fryzury inspirując później masę młodych ludzi do podejmowania podobnych kroków. To właście te znane osoby publiczne są trendseterami ustalając nowe kierunki zarówno w modzie jak i fryzjerstwie, ale także otwierają i rozpowszechniają rzeczy, które mogłyby nigdy nie pojawić się na ulicach – szczególnie polskich. Jeżeli chodzi o „środowisko modowe” to oczywiście jest to prawdziwa kopalnia inspiracji, jednak nie wszystkie propozycje udaje się projektantom przepchnąć i wprowadzić na szerszą skalę. Dzieje się tak pewnie dlatego, że tolerancja wobec sportowców i artystów jest o dziwo większa, niż dla świata mody, którego zadaniem i nadrzędnym celem jest zaskakiwanie i wprowadzanie świeżości.

David Beckham haircut
zayn-malik-pink-hair-fryzura
justin bieber fryzura

trend na siwe lub szare włosy

Ponad rok temu pojawił się spory hype na siwe włosy. Nie jestem pewny skąd dokładnie pojawił się ten trend, ale bardzo się cieszę, że w ogóle to miało miejsce. Szare, srebrne, czy też siwe włosy (każdy nazywa je inaczej) to bardzo ciekawa propozycja, której do tamtej pory jeszcze nigdy nie wadziłem. Prędzej spodziewałbym się blondu we wszystkich odcieniach i innych, pokręconych kolorów np. niebieskiego, czy nawet różowego – niż siwego. Najbardziej przekonywującym okazał się dla mnie LuckyBlueSmith, czyli młody model, który jest dla mnie esencją świata high fashion.
Długo trwało zanim sam się przekonałem do tego, aby w końcu pofarbować włosy, ale jestem bardzo zadowolony z efektu. Co prawda zdecydowałem się (póki co) jedynie na koloryzację samej góry, ale wydaje mi się, że szybko dorobie resztę :)

szare siwe wlosy u faceta
meskie swie szare wlosy
meskie wlosy szare siwe srebrneWięcej o tym trendzie oraz mojej przygodzie z koloryzacją znajdziecie w nowym filmie na YT:

szare-wlosy-cover

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!