fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

Jak układać męskie długie włosy – zaczes – poradnik

jak układać włosy zaczes
4.6/5 - (89 votes)

Jeżeli masz dłuższe włosy, lub je zapuszczasz – to ten wpis jest dla Ciebie! Propozycja i poradnik jak układać długie męskie włosy.

Po mojej ostatniej stylizacji dostałem od Was sporo zapytań o układanie tej fryzury. Sam na przemian swoje włosy układam w top knot, zaczes i czasami na bok.

skora meska
meska czarna skora
czarna skorzana kurtka meska podlinski

Długie męskie włosy – układanie w zaczes

Co musisz wiedzieć o długim zaczesie? Do ułożenia takiej fryzury włosy powinny mieć co najmniej 18 cm mierząc od grzywki. Zapuszczenie takiej długości zajęło mi około roku. W międzyczasie nosiłem już bad hair day, pompadoura i wszystkie inne najpopularniejsze męskie fryzury. Boki muszą być wygolone, w zależności od kształtu głowy wysokość podgolenia będzie się różniła. Dla przykładu przy niewielkich zakolach wysokość podgolenia powinna być wyższa. Dzięki temu ukryjemy cofającą się linię czoła/ włosów. Jeśli jeszcze nie ustaliłeś kształtu swojej twarzy, przeczytaj mój artykuł na ten temat.
Tył także jest wygolony, może on przypominać literę V, lub U.

Do ułożenia tej fryzury potrzebne będzie kilka rzeczy:
– pasta do włosów
– lakier do włosów
– mgiełka zmiękczająca
– suszarka
– grzebień

Zobaczcie filmik – poradnik, który dla Was przygotowałem. Nie zapomnijcie zostawić suba i łapki w górę :)
PS: Polecam zmienić jakość na HD!

 

Czym układać włosy – męskie kosmetyki do włosów?

Duże znaczenie tutaj ma rodzaj włosów i osobiste upodobania. Męskie fryzury potrzebują wsparcia kosmetyków. To produkty, które polecacie w komentarzach pod moimi wpisami o włosach i filmami. Dzięki ! :)

Przypominam o możliwości przyznawania gwiazdek! :)

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!