fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

Jak układać włosy – fryzura z odcięciem (z przedziałkiem) + tricki

układanie włosów
4.4/5 - (38 votes)

Układanie męskich włosów często stwarza problemy, a ile głów, tyle fryzur. Przedstawiam kolejny poradnik jak układać włosy. Fryzury nie muszą być nudne! W końcu się zebrałem i przygotowałem dla Was kolejny filmik z kategorii handsome – zdrowie i uroda.

Jak układać męskie włosy?

Na to pytanie będę odpowiadał regularnie na swoim kanale na YT, który z każdym miesiącem będzie się powiększał o kolejne filmiki. Możecie spodziewać się poradników i tutoriali jak radzić sobie z fryzurami. Na pewno będę poruszał tematy związane z produktami, których używam, będę testował  nowe i zdawał Wam relacje! Dlatego najlepiej już teraz subskrybuj mój kanał i bądź na bieżąco!

 

 

Zależy mi także na Waszej opinii i komentarzach. Jestem ciekawy co sądzicie o drugim filmiku odnośnie włosów.
Jeżeli chcecie, abym nagrał poradnik układania jakiejś konkretnej fryzury dajcie mi znać – wszystko jest do zrobienia :)
Pamiętajcie zmienić jakość na HD :)

Szukaj rzeczy do stylizacji włosów:

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!