fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

Męskie fryzury – włosy średnie

męskie fryzury
4.2/5 - (79 votes)

Propozycje dla facetów na męskie fryzury z włosów o średniej długości. 

Ten wpis to kontynuacja serii „męskie fryzury”. Poprzedni wpis. gdzie pisałem o włosach krótkich możecie przeczytać klikając w ten link. Włosy średnie określam jako długość pomiędzy 6 a 12 cm. Przygotowałem dla Was inspiracje i propozycje na uczesania, ale pamiętajcie, że 90% sukcesu to dobry fryzjer. Jedno cięcie można układać na wiele sposobów, zobaczcie sami:

Męskie fryzury

6 cm to dopiero początek, ale możliwości już jest kilka. Dużo zależy od tego, czy decydujemy się zapuszczać także boki, czy je systematycznie będziemy golić.

 

Włosy postawione z przedziałkiem. Fryzura niezbyt popularna, a godna uwagi. Jeżeli przedziałek jest dobrze odcięty, to włosy będzie można także układać „do przodu”. Super do tej męskiej fryzury sprawdza się pomada do włosów z elastycznym chwytem

męskie fryzury średnia długość

zaczes na bok – z przedziałkiem – można na zmianę układać włosy w górę, lub na bok. Z takim cięciem możesz stosownie do okazji układać włosy elegancko, lub na bad boya : ) Idealnie do tego typu cięcia sprawdza się pomada z mocnym chwytem i efektem połysku
eleganckie fryzury męskie
wycięte boki – postawiona grzywka. Popularne cięcie, szczególnie latem. Wystarczy trochę zapuścić górę i uzbroić się w mocny lakier do włosów.
męska fryzura inspiracje
grzywka do przodu –  czyli alternatywa dla propozycji wyżej. 
męskie fryzury z grzywką
zostając przy temacie grzywki –  fryzura bardzo grzeczna, klasyczna, elegancka i co najważniejsze – łatwo się ją układa. Do tej fryzury wystarczy prestyler do włosów
męska fryzura grzywka
messy hair – wersja półdługa, z krótkimi bokami. Fryzura bardzo fajna, ale ma jeden duży minus. Im długość włosa jest większa, tym trudniej okiełznać i uzyskać taki efekt. Do układania tej fryzury najlepiej sprawdza się puder do włosów.
męskie włosy jak układać
oraz dłuższa wersja, bez podciętych boków
włosy męskie nieład
gęsty zaczes – włosy nie są degażowane, układane w tył i w górę. Osoby o podłużnej twarzy powinni uważać z tym cięciem, bo mogą optycznie jeszcze bardziej ją wydłużyć. Do ułożenia takiego zaczesu, idealnie sprawdza się matowa pomada z mocnym chwytem.
włosy układane do tyłu
całość na bok – podcięte boki, góra ułożona w jednym kierunku. W przeciwieństwie do zaczesów, podczas układania tej fryzury raczej nie przyda się grzebień i wosk, a raczej dobra pianka do włosów.
wlosy meskie na bok
bad hair day – czyli stylizowany nieład, wycięte boki i grzywka stawiana „do przodu”
fryzura bad hair day
zaczes w tył z wyciętymi bokami – włosy są tutaj bardzo długie, potrzebne będą bardzo mocne pomady do włosów
fryzura meska zaczes
cała na przód” :) chyba nawet Justin Bieber taką nosił – albo podobną.
włosy męskie z grzywką
albo do tyłu –
18th Annual Critics' Choice Movie Awards - Arrivals
ułożona całość– boki zaczesane w tył, góra w bok. Tak ułożone włosy w towarzystwie marynarki i krawata to perfekcyjny look nowoczesnego gentlemana.  
eleganckie fryzury męskie

 

Czym układać włosy – męskie kosmetyki do włosów?

Duże znaczenie tutaj ma rodzaj włosów i osobiste upodobania, ja czekam, aż skończy mi się moja pomada do włosów i będę testował coś nowego. Męskie fryzury potrzebują wsparcia kosmetyków. To produkty, które polecacie w komentarzach pod moimi wpisami i filmami. Dzięki ! :)

Jeżeli kupujecie kosmetyki do włosów przez internet, warto zerknąć na stronę StreetHero. Znajdują się tu ciekawe promocje oraz najlepsze kosmetyki dla mężczyzn. Właściwie to zobaczcie sami:

sprawdź promocje

 

Jeżeli ten wpis był dla Ciebie przydatny – kciuk w górę ! a najlepiej udostępnij ;)

 

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!