Facebook Instagram YouTube

Mój pierwszy raz – lot motoparalotnią.

widokowy lot motoparalotnia
Mój pierwszy raz – lot motoparalotnią.
Oceń wpis!

Latałem ponad dwieście metrów ponad ziemią, z wiatrem i pod wiatr. 

W końcu mogę Wam zdradzić nad czym ostatnio pracowałem! Tym wpisem rozpoczynam całą serię #pierwszyraz. Przy współpracy z KatalogMarzen.pl przez najbliższe kilka miesięcy będę latał, skakał, pływał i jeździł – oczywiście wszystko będę rejestrował i dzielił się z Wami wrażeniami.

Widokowy lot motoparalotnią.

To pierwszy odcinek moich ekstremalnych przygód. Wybrałem się do Łomianek Dolnych pod Warszawą, aby porozmawiać o paralotniarstwie. Pilot zaproponował mi wspólny lot, na który oczywiście się zgodziłem. Przygotowania pasażera polegały na zapoznaniu ze sprzętem, oraz ewentualnych sytuacjach, które mogą wystąpić podczas lotu czy też lądowania. Założyłem słuchawki, które wyciszają odgłosy silnika i jednocześnie łączą z pilotem, dzięki czemu można swobodnie komunikować się w powietrzu. Gdy zostałem dokładnie zapięty i sprawdzony, czy wszystko jest dobrze zapięte, pilot rozpoczął startowanie.
Przyznam, że na początku był lekki stres, który jednak zniknął od razu po oderwaniu się od ziemi. Wszystkie moje wyobrażenia i obawy na temat latania zniknęły. Przez cały czas miałem ochotę się uśmiechać, to było wyjątkowe i niesamowite przeżycie. Chociaż latałem już wcześniej samolotem, to widoki z góry zapierały dech w piersi. Wrażenia są nieporównywalne, bez przerwy się rozglądałem i podziwiałem.
Polecam każdemu z Was taką przygodę. Nie mogę doczekać się kolejnego lotu, adrenalina uzależnia.

[button link=”http://www.katalogmarzen.pl/pl/o/Lot-motoparalotnia” color=”black”]Sprawdź dostępność w Twoim mieście![/button]

Zobaczcie mój filmik, który nagrałem tego dnia! (Pamiętaj zmienić jakość na HD :)

 

podlinski pierwszy raz sprzet to latania motoparalotnia lot widokowy paralotnia podniebne atrakcje ekstremalne przezycia motoparalotnia wozek motoparalotnia lot widokowy sporty podniebne moto paralotnia widokowy lot motoparalotnia lot widokowy paralotnia motoparalotnia polska katalog marzen lot widokowy

 

To był lot motoparalotnią i mój pierwszy raz.  Czekajcie na kolejny odcinek z tego cyklu!

Kciuki w górę za moją odwagę !

 

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!