Facebook Instagram YouTube

Torby męskie

torby męskie
Torby męskie
4.4 (88%) 5 votes

W dzisiejszych czasach torba niezbędna jest każdemu mężczyźnie. Przydaje się zarówno gdy idziemy do pracy, jak i na siłownie.

Torby męskie to lekarstwo na rozładowane telefony, zaginione dokumenty i bilety.
Przygotowałem listę najpopularniejszych modeli.

Teczki męskie.

Używane przede wszystkim do przenoszenia dokumentów. Zazwyczaj wykonane z grubszej skóry, z organizerem w środku, dzięki któremu przenoszony papier jest bezpieczny.
W towarzystwie skórzanych butów świetnie będą się prezentować na spotkaniach i formalnych wydarzeniach. Uważa się je za najbardziej eleganckie torby męskie, ale dobrze sobie radzą także w casualu. Brązowa skórzana aktówka, beżowe chinosy i granatowe mokasyny to zestaw idealny.
Przeglądaj:

teczki meskie

Przeglądaj:

męskie torby - teczki

teczki meskie inspircje

Listonoszki męskie.

Torby z paskiem na ramię, to najpopularniejsze modele w casualu i pół elegancji. Znacznie cieńsze niż teczki, wykonywanie praktycznie ze wszystkich materiałów – od poliestrów po skórę. Zamykane na jedną, klapę zakończoną magnesem, lub klamrą.

Przeglądaj:męskie torby listonoszki

męska torba listonoszka

 

Kopertówki męskie.

To mniejsza wersja listonoszki, również z paskiem na ramieniu, wielkości formatu B5. Króluje głównie latem, do przechowywania drobnych rzeczy takich jak ładowarka, portfel, czy tablet.

Przeglądaj:

torby męskie kopertówki

 męskie torby kopertówki

Torby weekendowe.

Bardzo lubię duże torby, może dlatego, że zawsze mam ze sobą mnóstwo rzeczy. Jak już sama nazwa mówi torby weekendowe to idealnie rozwiązanie na 2-3 dniowy wyjazd. Zmieści się tam trochę rzeczy, para butów i gadżety. Sportowe, letnie wersje szczególnie przydają się latem, gdy jakoś trzeba przetransportować ręcznik i piwko na plażę :)

Przeglądaj:

męskie torby weekendowe

weekendowe torby meskie

Torby sportowe.

Czyli to, w czym nosimy rzeczy na siłownię i trening, są lekkie, wygodne i mocne.

Przeglądaj:

męskie torby sportowe

sportowe torby męskie

Wszystkie moje porady znajdują się w tym miejscu.

Jeżeli wpis Ci się podobał, kliknij:

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!