fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

Męskie fryzury na zimę

4.4/5 - (25 votes)

Po raz kolejny przeszukałem za Was otchłanie internetu w poszukiwaniu inspiracji na zimę. 

Nie ma wiele źródeł, do których mógłbym się odnieść. Szukałem podobnego tematu na portalach oraz blogach. Odwiedziłem zarówno te polskie jak i zagraniczne. Nawet strony większych magazynów milczą na ten temat. Otóż ciężko jest o konkrety. Fryzury i ich wersje zmieniają się od właścicieli i ich upodobań, a także kształtu głowy.

Zauważyłem jednak kilka tendencji, które powracają każdej jesieni i zimy.

Męskie fryzury na zimę:

Całość na krótko. Rozwiązanie idealnie dla wszystkich, którzy nie wyobrażają sobie zimy bez czapki. Dzięki temu, że włosy są krótkie, bez problemu poradzisz sobie z doprowadzeniem ich do porządku po zdjęciu nakrycia głowy. Nawet wełniana czapka, która elektryzuje włos nie będzie Ci straszna.
men hairstyle winter

 

Boki wygolone na krótko, z trochę dłuższą górą. Bardzo popularna fryzura, praktycznie całoroczna. Idealna alternatywa dla osób, które nie chcą całkowicie skracać włosów, ale w te najgorsze mrozy sięgną po czapkę. Wadą jest niestety to, że wymaga częstego odświeżania. Boki trzeba podgalać najrzadziej co 2 tygodnie – najlepiej co tydzień.
meskie fryzury na zime


Długa, odcięta góra z widocznym przedziałkiem
. W zależności od upodobań, długość włosa może być różna. Czasami na tyle długa, aby zaczesać w tył, lub na bok. Długość samych boków też zależy od właściciela. Nie każdemu pasują dłuższe włosy po bokach, gdyż poszerzają głowę. 
zimowe fryzury

  Polub i bądź na bieżąco:

Dłuższe włosy, które „żyją własnym życiem”. Nad takimi fryzurami ciężko jest zapanować, dlatego w tym przypadku potrzebny jest naprawdę dobry fryzjer, który profesjonalnie wycieniuje włosy. Będą one wtedy fajnie się układały i w odpowiednim kierunku. Po zdjęciu czapki jednak należy wypracować odruch poprawiania się. Włosy będą wyglądały jak po spotkaniu z prądem ;)
winter hair

 

Na koniec totalna długość. Zima to dobry moment, aby przejść z pół długości. Chociaż te długie wymagają staranniejszej pielęgnacji, w utrzymaniu są proste. Wystarczy dobrze je związać, a gdy już się zepsują, nadal fajnie wyglądają, jako bad hair day – w wersji long.
winter haircut

Jeżeli wpis Ci się podobał, kliknij

Do stylizowania fryzur polecam:

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!