Facebook Instagram YouTube

Black Red White

Black Red White
Oceń wpis!

Trójkolorowy sportowy zestaw dla każdego. Sportowa elegancja!

Chociaż mam dość New Balance

pasowały do dzisiejszej stylizacji i byłem zmuszony je założyć. Głównym elementem, od którego zacząłem tworzenie zestawu była odważna, czerwona kurtka z futrzanym kołnierzem. Znalazłem ją w zeszłym sezonie w Medicine. Do tego dobrałem czarne zwężane dresowe spodnie z C&A, które prezentowałem już we wpisie żupan popłochu. Biała koszula przełamuje nie tylko kolorystykę, lecz także konwencję. Dzięki niej zestaw z początku wydający się być stricte sportowym, nabiera eleganckiego posmaku. Jestem świadomy tego, że miłośnicy klasyki pewnie krzywią się na takie połączenia. Kolejny raz podkreślę, że lubię bawić się modą i łączyć elementy, które początkowo mogą wydawać się na niewspółgrające ze sobą.

Zapraszam do oglądania filmiku z dzisiejszej sesji:

DSC_5162 sportowa elegancja meska DSC_5174 DSC_5191 DSC_5185 DSC_5206 czerwona kurtka meska DSC_5184 DSC_5179 DSC_5158 DSC_5165

 

Kliknij:

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!