fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

ćwieki? yes sir !

Rate this post

Przede mną ciężki weekend. Natłok spraw niezałatwionych w tygodniu czeka. Lista rzeczy do zrobienia ciągle się wydłuża. Zbieram siły, bo najgorsze dopiero sie zacznie. Sesja, zaliczenia, prezentacje oraz praca licencjacka. Do piątku będę kumulował energię. Weekend jest mój. Trzymajcie za mnie kciuki!

Kurtka to moje DIY. Trochę czekałem z publikacją jej światu. Za parę dni zapewne znajdzie sie na allegro, gdzie chętni będą mogli ją licytować ;)
Jak już pewnie zauważyliście, czapka także jest mojego projektu.
Koszulka – Tommy Hilfiger,spodnie są z sh.
Dodatek na rękę to prezent od Dittele.

Do sprzedania rozmiar L
http://allegro.pl/show_item.php?item=2979324572

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!