fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

pixele

Rate this post
Totalny brak weny wynikający z ogólnego zmęczenia. Za mną kolejny ciężki weekend w podróżach. Niestety nie udało mi się pojechać na FW, ale to nie ostatnia impreza modowa w Polsce.
Moja skrzynka dosłownie pęka w szwach. Po pracy, siadam przed komputerem z butelką zimnego piwa i odpisuję na wszystkie wiadomości. Im dłużej prowadzę bloga- tym więcej czasu on wymaga. Bardzo się cieszę, że to się rozwija. Statystyki rosną, liczba wiadomości od Was także – za co dziękuję i mam nadzieję, że wszystkim odpisałem ;) 
Niedługo planuję także wprowadzić kilka zmian na moim blogu – ale nie drastycznych ; ) O wszystkim dowiecie się niebawem. 
Tymczasem:
Poniżej przedstawiam kolorową stylizację na ciepłe dni. W końcu wyciągnąłem z szafy krótkie spodenki, które prawdopodobnie pokaże Wam także w secie casualowym. Wtedy Wy zadecydujecie które połączenie odpowiada Wam bardziej. 
Kolejny raz zachęcam do przełamania się i ubrania kolorowych rzeczy. Chociaż przyznam, że nawet ja mieszkając w Poznaniu – gdzie moda uliczna jest całkiem niezła – czułem na sobie spojrzenia ludzi. Pamiętajcie – więcej pewności siebie !
 
Muszka: Marthu
Koszula: H&M
Pasek: Tommy Hilfiger
Spodenki: H&M
Buty: Ben Sherman

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!