fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

Modne rzeczy na lato, na lata! – krótkie spodnie

5/5 - (1 vote)

Druga część z serii „modne rzeczy na lato”. Dzisiaj zajmiemy się dołem, czyli spodniami.
My faceci mamy dość ograniczone możliwości w tym zakresie. Tak jak Panie mogą szaleć z sukienkami i spódnicami, tak mężczyzna założy… spodnie. Chciałbym jednak zwrócić uwagę, że jest w czym wybierać. Ten wpis poświęcony będzie krótkim.

 oto moje propozycje:

 

1. Stalowe – od 49                        2. Czerwone – od 99 zł             3. Miętowe – od 39.99
4. Szare- od 79 zł                      5. Granatowe – od 99zł                      6. Żółte – od 149 złEleganckie: moja ulubiona propozycja, czyli krótkie spodenki połączone z koszulą i marynarką, wzbogacone poszetką, w tym wypadku nawet muszką. Jestem wielkim fanem takich rozwiązań.

Powinieneś mieć przynajmniej jedną taką parę, najlepiej dobierz kolor pod marynarkę. (Nie chodzi mi o te same odcienie, ale np. granatowa marynarka i białe spodenki)


Basic: w Twojej szafie powinny znaleźć się także „zwyczajne”, kolorowe spodenki, które będziesz nosił na co dzień. Podstawowe kolory, które musisz rozważyć to: granat, biel, czerwień oraz beż 


Odważne: dla mężczyzn, którzy nie boją się wystawiać swojej męskości na próbę, mam trzy kolory: miętowy, różowy oraz żółty.

Największy problem chyba będzie z miętowym i kolorami pastelowymi, z nimi trzeba ostrożnie, bo łatwo wypaść blado. Zadbajcie o odbijający element. 

Powiązane tematy, które powinny Cię zainteresować:

Moja stylizacja z krótkimi spodniami:

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!