fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

thank you

4/5 - (2 votes)

Cześć!
Dzisiejszy post to krótka relacja z gali Glam Awards. Byłem nominowany do tytułu Blogera Roku 2013.
Walczyłem o ten tytuł tylko dzięki Wam i chciałbym w tym poście podziękować, za Waszą pomoc.
Odkąd założyłem bloga spotykam się z Waszą życzliwością i pomocą. To niesamowite uczucie wiedzieć, że mogę na Was liczyć. Jestem bardzo wdzięczny. Postaram się zrewanżować w nadchodzących miesiącach organizując dla Was ciekawe konkursy z jeszcze ciekawszymi nagrodami ;)
Wspieracie mnie przy każdym głosowaniu. W konkursie Sophisti zająłem drugie miejsce i z tego, co wiem teraz również byłem blisko wygranej.

Co do gali, to zaczęło się bardzo szybko. Prawie punktualnie co mnie bardzo zdziwiło, bo z reguły eventy obsuwają się w czasie. Krótko, zwięźle i na temat. Prowadzący – Jankes z radia eska – zapraszał osoby wręczające nagrody, a te odczytywały wyniki poszczególnych kategorii. W międzyczasie występ Filipa Mettlera, którego miałem okazje pierwszy raz usłyszeć na żywo. Po rozdaniu nagród wywiady, zdjęcia i alkohol ;)

marynarka: Routeman
koszula: Tommy Hilfiger
spodnie: Benevento
buty: Akardo.pl
zegarek: DapperTime
fotograf: Rafał Chobot 
zdjęcia i alkohol nie ida w parze :D

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!