fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

it’s already dark

Rate this post
Tym razem przygotowałem dla Was coś nowego. Pierwszy raz zdjęcia były robione nocą, dlatego sam niecierpliwie czekałem na rezultaty. Jestem ciekawy Waszego zdania odnośnie tego typu sesji, co o tym sądzicie?
Takiej sportowej stylizacji na www.PODLINSKI.net dawno nie było. 
Spodnie z opuszczonym krokiem marki Humor początkowo chciałem zamówić w miodowym kolorze, ale ostatecznie zdecydowałem się na modną teraz butelkową zieleń. 
Skórzane sportowe buty są z Pepe Jenas. Zawsze chciałem mieć taki model, a conversy są dla mnie za nudne. Zegarek to jeden z trzech modeli które otrzymałem od Dapper Time. Nie posiadają baterii, nakręcają się wraz z ruchem nadgarstka. Bardzo podoba mi się odsłonięty mechanizm i niebanalna tarcza. Te zegarki zdecydowanie się wyróżniają.

marynarka: La Redoute
koszula: Fashionslave
spodnie Humor via. ANSWEAR.com
buty: PepeJeans via. Schaffashoes.pl
fot: Dominik Przybylski

Mam dla Was również niespodziankę.
Rabat -20% do sklepu answear.com
Kod rabatowy: LUKASZ2
Ważny 5-11.11.2013
Szczegóły pod linkiem: http://answear.com/podlinski/

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!