fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

Przegląd męskich spodni – joggery i baggy

meskie spodnie jogger baggy
4.5/5 - (19 votes)

Propozycje męskich wygodnych spodni na każdą kieszeń. Joggery i baggy są teraz rozchwytywanymi modelami spodni.

Swoją popularność zawdzięczają komfortowi jaki zapewniają podczas noszenia. Wiele osób stosuje naprzemiennie określenia Joggery i Baggy, gdzie w rzeczywistości to dwa zupełnie inne modele. Co prawda mają wiele wspólnych cech, skrojone są w bardzo podobny sposób. Różnica polega na tym, że spodnie typu Jogger są casualowe. Nogawki kończone są ściągaczem, a guma pojawia się także w pasie, bardzo często z dodatkowym sznurkiem. Zazwyczaj wykonane z miękkich bawełnianych tkanin, dlatego są one tak wygodne. Baggy to model spodni z opuszczonym krokiem, wykonywane zarówno z miękkich, jak i sztywnych tkanin. W przeciwieństwie do joggerów, nie zawsze zakończone są ściągaczami. W tych modelach nogawki często podwija się metodą pinroll. Oczywiście producenci spodni dostarczają nam modeli, które są połączeniem zalet oby typów spodni. W takim przypadku mamy zarówno opuszczony krok, jak i ściągacze.

Panujący teraz „hype” na tego typu spodnie jest bardzo widoczny. Nie ukrywam, że sam jestem ich wielkim fanem. Sprawdzają się szczególnie wtedy, kiedy liczy się komfort. Wszyscy, którzy uwielbiają streetwearowe stylizacje powinni zaprzyjaźnić się z tymi modelami. Doskonale wyglądają w połączeniu ze sportowym obuwiem. Ściągacze i pinroll eksponują nasze sneakersy.

Joggery i baggy do 50 zł

Joggery i baggy do 80 zł

joggery meskie moro jasne
joggery meskie moro
joggery meskie zielone moro
joggery moro meskie khaki

Joggery i baggy do 100 zł

ciemne jeans baggy meskie
meskie baggy dres szare
meskie baggy jeans ciemne
meskie baggy jeans ciemny granat
meskie baggy jeans
meskie jeans baggy ciemne
meskie jeans baggy
meskie spodnie baggy granat

Joggery i baggy do 150 zł

joggery jeans meskie spodnie
joggery meskie jeans
meskie spodnie joggery
szare baggy

Dajcie znać w komentarzach co sądzicie o tych modelach? Hit, czy kit?
Jeśli lubicie przeglądowe wpisy, koniecznie sprawdźcie listę zegarków.

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!