fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

Be wooden

Rate this post

Cześć! Pomimo tego, że dzisiejszy dzień w grafiku widniał jako „wolne” był bardzo pracowity.
Najpierw rano wizyta u fryzjera. Cały czas próbuje, testuje i zmieniam fryzurę. Docelowo myślę o dłuższej górze zaczesanej w tył. Jestem ciekawy czy wytrzymam etap zapuszczania i nie skończy się to na poprzednim uczesaniu.

Jeśli widzieliście gdzieś faje fryzury, propozycje na najbliższy okres – podzielcie się ;)
Chętnie zbiorę Wasze propozycje i przygotuję „wyczesany” wpis! Zdjęcia, propozycje możecie wysyłać na mojego maila: l.podlinski@gmail.com
Tuż po wizycie w salonie fryzjerskim spotkałem się z Malwiną. Najpierw zrobiliśmy zdjęcia w Poznańskiej Galerii MM, które właśnie oglądacie.
Następnie kolejna stylizacja i kolejne zdjęcia, ale o tym już w przyszłym wpisie.

O 13 spotkanie. W dodatku bardzo efektywne. Udało mi się nawiązać świetną współpracę która dosłownie odmieni mojego bloga :) Po spotkaniu kilka równie pozytywnych rozmów telefonicznych – w skrócie – będzie się działo!

Do stylizacji wykorzystałem drewnianą muszkę od Be Wooden. To dla mnie zupełna nowość. Pomysł super, a wykonanie perfekcyjne.
Marynarkę użyłem jako odzieży wierzchniej, a pod nią ubrałem wełniany sweter.
Dół, czyli klasyczne jasne jeansy oraz brązowe elementy – torba, pasek,zegarek i buty.
Zestaw przygotowany na takie okazje jak kawa z przyjaciółmi, lub inne nieformalne spotkanie.

muszka: BeWooden
koszula, szalik: Celio
marynarka: Reporter via answear.com 
spodnie, sweter: Tommy Hilfiger
torba: Solier 

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!