fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

It’s Your time – Prague

Rate this post
Mój poniedziałek zaczął się o godzinie piątej rano. Pomimo tego, że niewiele spałem, to bez problemu wstałem i dokończyłem pakowanie walizki. Pociąg do Warszawy ruszył o 6:30, zgodnie z planem. Z dworca centralnego odebrała mnie Izabela i wspólnie pojechaliśmy na lotnisko. 
Zdążyliśmy wypić kawę i dołączyli do nas Cajmel, Bartosz i Filip. Odprawa, pierwsze #selfie i w końcu byliśmy już nad ziemią.

Co tak w ogóle tam robiliśmy? C&A otworzyło w Pradze wielki flagowy sklep, gdzie zostaliśmy zaproszeni. Podczas eventu odbyły się warsztaty, które były podzielone na 2 części – teoretyczna i praktyczną. W teorii dowiedzieliśmy się trochę o fotografii modowej, zaś w praktyce trzeba było wystylizowac modelkę i zrobić jej zdjęcia. Wtedy wszyscy zaczęli biegać po czterech piętach budynku szukając kolejnych elementów do stylizacji. 
 
IMG_9510
 
IMG_9547IMG_9523
IMG_9580IMG_9468
 
W międzyczasie każdy mógł wybrać coś dla siebie,  ja znalazłem granatowy, 3-częściowy garnitur który pokażę jeszcze w tym miesiącu na blogu.
 
IMG_9543
IMG_9507
IMG_9513
 
IMG_9572
 
 
 


Po takiej bieganinie czekała na nas kolacja. Miejsce niesamowite. Kilkaset metrów nad ziemią, z widokiem na oświetloną Pragę – coś wspaniałego.  Jeśli kiedykolwiek będziecie w okolicy musicie tam iść!

 
IMG_9632
IMG_9600
IMG_9612
IMG_9604IMG_9620
IMG_9626

 Bartosz i Cajmel

IMG_9628
IMG_9643
 
 
Moja stylizacja to pomarańczowy garnitur pochodzący ze sklepu Roy. Postanowiłem go ubrać mniej formalnie. Początkowo miał być w kolorze czerwonym, który także jest dostępny w asortymencie. Zdecydowałem się jednak na pomarańcz, który w rzeczywistości jest jeszcze ciekawszy, niż na zdjęciach. Do tego zwykły biały tshirt z wcięciem w serek,  żeby nie przesadzić i reebok classic zamówione z Zalando
 
IMG_9577Zdjęcia: Bartek Szmigulski Fotografia

garnitur: Roy
t-shirt: NewYorker
zegarek: DapperTime
okulary: ZeroUV
 
 

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!