fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

furniture store

Rate this post


Ta sesja miała wyglądać trochę inaczej, a właściwie zupełnie inaczej. Niestety jak to w życiu bywa, nie wszystko idzie po naszej myśli. Awaryjnie trzeba było bardzo szybo znaleźć miejsce do zrobienia kilku zdjęć. Znajomy Sebastiana prowadzi sklep z meblami, co nas uratowało, bo był w pobliżu. 

Czarna sztruksowa marynarka – idealna na różne okazje (formalne i nieformalne). Zbliża się karnawał, wiec warto się w taką zaopatrzyć.
Do tego błękitna, taliowana koszula (która współgra z poszetką)

Mocny akcent, czyli czerwone spodnie, oraz czarne wysokie buty ukryte pod nogawką. marynarka: Natur 
koszula: Reyjay
spodnie: Benevento 
zegarek: Dapper Time

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!