fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

Świąteczne skarpetki, które potrafią więcej

skarpetki swiateczne pomoc
5/5 - (2 votes)

To będzie wyjątkowy wpis, tak jak wyjątkowa jest moc, którą niosą ze sobą te świąteczne skarpetki.Magiczne świąteczne skarpetki

Sam temat skarpetek nie jest ekscytujący, dopóki nie dotyczy on tak ważnej sprawy, jaką jest niesienie pomocy – szczególnie dzieciom. Życie potrafi potoczyć się różnie, zaskakując nas często w najmniej oczekiwanym momencie. O ile jako dorośli ludzie możemy stawić czoła przeciwnościom losu, to w przypadku dzieci jest to praktycznie niemożliwe, gdyż potrzebują pomocy rodziców lub ludzi dobrej woli.
To właśnie dlatego ten wpis jest tak ważny – opowiem Wam jak w łatwy sposób pomóc dzieciakom!

swiateczne skarpetki tkmaxx
Jak to działa?

W TK Maxx ruszyła akcja Dzień Świątecznych Skarpet, której celem jest pomoc podopiecznym programu AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI, programu prowadzonego przez Stowarzyszenie WIOSNA. W sklepach marki TK Maxx możecie znaleźć wyjątkowe świąteczne skarpetki – dochód z ich sprzedaży przeznaczony zostanie na niesienie pomocy podopiecznym Akademii. Ten program zajmuje się od 15 lat opieką nad małymi ludźmi, których życie nie oszczędzało. Wolontariusze o wielkim sercu pomagają dzieciakom uwierzyć w siebie i własne możliwości, aby później w przyszłości poradziły sobie jako dorośli ludzie.

Dodatkowo do 6 grudnia macie czas na dołączenie do akcji na Social Media! Za każde zdjęcie na Instagramie z oznaczeniem #dzienswiatecznychskarpet, @TKMaxx i @AkademiaPrzyszłości marka TK Maxx przekaże 5 zł na rzecz Stowarzyszenia.
Zdjęcia można także zamieścić w formie komentarza pod postem na fanpage TK Maxx na Facebook pod tym linkiem:
https://www.facebook.com/TKMaxxPL/videos/10155874644929640/

Szukając dla swoich bliskich prezentów na zbliżające się Mikołajki, czy nawet Święta koniecznie odwiedźcie TK Maxx. Znajdziecie tam mnóstwo ciekawych rzeczy które idealnie nadają się na podarunki, ale także przy okazji możecie zrobić coś dobrego! Te skarpetki są specjalnie oznaczone, tak abyście mogli je w łatwy sposób rozpoznać i znaleźć przy kasach w TK Maxx.

tkmaxx akcja skarpetki swiateczne

kup skarpetki i pomox tkmaxx


znajdź salon Tk Maxx w Twoim mieście


Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!