fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

Nietuzinkowy płaszcz z łatami w kratę

meski plaszcz w krate
4.6/5 - (20 votes)

Propozycja zupełnie nieklasycznego płaszcza w nieklasycznym wydaniu.


Designerski męski płaszcz z łatami

Pierwszy raz w życiu widzę taki płaszcz i od razu się w nim zakochałem. Podoba mi się jego niebanalność i połączenie jednorzędówki w piękną kratę z nowoczesnym designem w postaci łat i naszywek. To wszystko sprawia, że moje okrycie choć dla wielu może okazać się kontrowersyjne, dla mnie i innych entuzjastów bawienia się modą będzie czymś wyjątkowym.
Postanowiłem pokazać płaszcz w ulicznej stylizacji. Uwielbiam zestawiać płaszcze z bluzami z kapturem i take też połączenie chciałem Wam zaprezentować. Wybrałem czerwoną bluzę, aby jeszcze dosadniej zaakcentować czerwone łaty na płaszczu. Dolna część spokojniejsza, czyli ciemne jeansy z podwinięciem typu pinroll eksponującym skarpetki i sportowe obuwie. Jako dodatki duże okulary i zegarek na czarnej, metalowej bransolecie.
Jeżeli chodzi o włosy, to do tej stylizacji chciałem uzyskać fryzurę typu messy hair, dlatego postawiłem na połączenie prestylera oraz pudru. Oba produkty zwiększają objętość włosów i świetnie nadają się do takich fryzur.

Zamów zestaw:
płaszczbluzaspodniebutyokulary


plaszcz w krate z nadrukami na jesien


czerwona meska bluza jak nosic

podlinski stylizacja jesienna streetstyle reserved
moda streetwear podlinski plaszcz w krate


jesienny plaszcz dla mezczyzny w krate stylizacja
sportowa stylizacja z plaszczem reserved w krste


jesienny plaszcz meski reserved

Nie zapomnijcie także „przybić gwiazdki” na samej górze tego wpisu :)

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!