fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

Liczy się wnętrze

5/5 - (2 votes)

Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej. Szczególnie, gdy sami zadbamy o jego wystrój. Na samym początku przyznam się, że jestem sentymentalny. Bardzo często rzeczy, czy też muzyka kojarzą mi się z wybranymi momentami w moim życiu.

 

Detale zawsze miały dla mnie duże znaczenie.

Staram się dbać o nie nie tylko w moich stylizacjach, ale także na co dzień, prywatnie w domu. Lubię wracać do mieszkania, w którym czuję ciepło i klimat, który sam stworzyłem.

Ostatnio długo szukałem lustra. Rozglądałem się za wymarzonym odkąd przeprowadziłem się do Warszawy. Chciałem, aby było długie, wąskie i stojące. Musiało mieć także ładną ramę. W końcu takie znalazłem, stylu Glam. Przy okazji zamówiłem także klimatyczny lampion. Uwielbiam palić świeczki, zwłaszcza teraz, w zimę, gdy za oknem szaro i zimno świece wnoszą do mieszkania dużo „ciepła”.

Mam kilka swoich miejsc i sposobów na wyszukiwanie unikalnych rzeczy do swojej kawalerki.
Jednym z nich jest strona Westwing. Jest to miejsce w sieci, gdzie można znaleźć wyjątkowe rzeczy w korzystniejszych cenach. Początkowo gdy ją odnalazłem odrzuciła mnie, bo musiałem się zarejestrować – czego nie lubię. Gdy już w końcu to zrobiłem, uzależniłem się. Cała strona podzielona jest na kampanie, w zależności od interesującego nas stylu wybieramy którąś z aktualnych akcji i przeglądamy dostępny asortyment. Ta strona jest też dla mnie źródłem inspiracji, pomysłów i rozwiązań, na które sam bym nie wpadł. Co jest najlepsze – tam wszystko jest ładne.

Nawet jak nie planuję zakupów, to po prostu lubię tam przeglądać dekoracje.

Przygotowałem dla Was krótki filmik. Nie zapomnijcie mnie subskrybować :)

domowe dekoracje03 domowe dekoracje05 domowe dekoracje10 domowe dekoracje01 domowe dekoracje08 domowe dekoracje07 domowe dekoracje09 domowe dekoracje04 domowe dekoracje02 domowe dekoracje06

 

Jeśli Wy też jesteście miłośnikami takich rzeczy, polecam Wam Westwing.

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!