fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

Pikowana kurtka

5/5 - (2 votes)

Chociaż czasami złośliwie nazywane są „kufajkami” prawidłowa nazwa to Husky, jak rasa psa -który de facto był towarzyszem pułkownika Stephena Guylasa, który ją zaprojektował.

Już wcześniej w dziale porady pojawił się wpis o pikowanych kurtkach. Dzisiaj jest ona głównym elementem mojej stylizacji. Wykorzystałem nieśmiertelne połączenie granatu i beżu, te dwa kolory zawsze razem wyglądają świetnie. W zestawie pojawia się także piękny zegarek ORP Orzeł, o którym napisałem cały post.

pikowana kurtka 13 pikowana kurtka 07 pikowana kurtka 11 pikowana kurtka 15 pikowana kurtka 09 pikowana kurtka 06 pikowana kurtka 14 pikowana kurtka 03 pikowana kurtka 18 pikowana kurtka 02 pikowana kurtka 12 pikowana kurtka 10 pikowana kurtka 17 pikowana kurtka 05

Rzeczy, które prezentuję pochodzą z:
kurtka oraz spodnie: Top Secret; zegarek: G.Gerlach; koszula i sweter: Tommy Hilfiger; buty: Kubarski; okulary: ZeroUV, szal: Celio
Jeżeli wpis Ci się podobał, kliknij

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!