fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

Sekrety codziennej elegancji – poradnik dla nowoczesnego mężczyzny

4.6/5 - (5 votes)

Książka, którą obowiązkowo powinniście posiadać w swojej biblioteczce. 

Czytelniku,

dziś chciałbym polecić Ci książkę, która niedawno wpadła mi w ręce. Jakiś czas temu polecałem już podręcznik stylu, ale do kolekcji obowiązkowo musi dołączyć także Francuski Szyk – sekrety męskiej elegancji.
Pierwsza rzecz, która rzuciła mi się w oczy to podział książki na dwa typy treści. Merytoryczne, poradnikowe treści przeplatane są „portretami elegantów”, czyli rozmowami z mężczyznami. Wśród tych rozmów pojawiają się postać studenta, adwokata, aktora, czy nawet projektanta. Ubiór jest pewnym językiem, który trzeba sobie wypracować. Dzięki temu, że przedstawieni w książce mężczyźni reprezentują zupełnie inne środowiska, książka staje się uniwersalna i odpowiada na pytania zadawane sobie przez różnych mężczyzn.
Budowanie własnego wizerunku wymaga jednak pewnej wiedzy, którą dostarczy Wam ta książka. Każdy facet powinien wiedzieć jak wiązać krawat i jak dbać o swoje buty, które są jak wizytówka. Francuski szyk przede wszystkim otwiera oczy na modę oraz na podejście do stylu. Znakomite zdjęcia stanową inspiracje na każdą porę roku. Książka ta dotyczy głównie mody klasycznej i stylu mieszkańców Paryża. Chociaż sam nie jestem klasycznym gentlemanem, polecam zaopatrzyć się w jeden egzemplarz. Takie książki powinny znajdować się w każdej męskiej biblioteczce.

Chciałbym przekazać Wam trzy takie egzemplarze. Wystarczy w komentarzu poniżej tekstu, lub pod zdjęciem na facebooku odpowiedzieć na pytanie: Ile masz książek o modzie w swojej biblioteczce?
Wyniki podam w niedzielę :)

ksiazka francuski szyk 6moda meska blog skiazki moda meska ksiazki francuski szyk opinie moda meska ksiazki francuski szyk pomysly na prezenty ksiazka francuski szyk ksiazkafrancuski szyk ksiazka 2 francuski szyk 4

 

Czytelnicy, którzy otrzymują książki:

Zrzut ekranu 2015-09-27 o 20.29.09
Zrzut ekranu 2015-09-27 o 20.30.04
Zrzut ekranu 2015-09-27 o 20.31.33

Gratuluję i proszę o wiadomość na maila info.podlinski@gmail.com :)

Pozostałym Czytelnikom dziękuję za udział i przypominam o trwających jeszcze dwóch akcjach:
1. Metamorfoza – zapraszam dwie osoby na zakupy :)
2. Fresh and Clean – 3 zestawy szamponów Head&Shoulders i trymerów chłodzących Braun 

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!