fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

Rozdaję 2500 zł na zakupy w C&A – metamorfozy z Podlińskim

grafika konkursowa duza

Wspólnie z marką C&A Polska przygotowaliśmy dla Was drugą edycję akcji – metamorfoza. Tym razem zostanie wybranych dwóch głównych zwycięzców!

W poprzedniej edycji zabrałem na zakupy Damiana, oraz zająłem się jego metamorfozą. Teraz możesz to być Ty, szansa na wygraną wzrosła podwójnie! Zobacz jak wyglądała sesja pierwszego zwycięzcy.

Wygrana w konkursie była dla mnie wielkim zaskoczeniem. Gdy doszło już do odbioru nagrody Łukasz od początku starał się aby atmosfera była luźna i bezstresowa.
Świetnie dobrana ekipa od fryzjera, przez makijażystkę po stylistę i fotografa. Na sesji nie dało się odczuć jakiegokolwiek stresu każdy służył radą za co pragnę jeszcze raz podziękować.
Mogę zapewnić że jest to przygoda której się nie zapomina i fajne oderwanie od rzeczywistości. Łukasz i reszta ekipy wykonali kawał dobrej roboty aby wszytko wyszło profesjonalnie.
Zachęcam wszystkich do udziału w kolejnej edycji!!! Naprawdę warto!! Jedyna okazja by zobaczyć jak wygląda praca blogera i modela od kuchni!
Życzę wszystkim powodzenia !

[columns]
[column size=”1/3″]prev-150603Man-MK3983[/column]
[column size=”1/3″]prev-150603Man-MK3849[/column]
[column size=”1/3″]prev-150603Man-MK3725[/column]
[/columns]

 

Aby wziąć udział w konkursie:

1. Polub moją stronę na Facebooku:


2. Udostępnij publicznie konkurs:

3. W komentarzu dokończ zdanie konkursowe i podaj miasto zamieszkania.
Przygotowując swoją szafę na jesień, zauważyłem w niej brak:

Przykładowa odpowiedź: Pikowanej kurtki. Warszawa
PS: Jeżeli poniżej nie pokazuje się okno z komentarzami, odśwież bloga :)

Nagrody:

1. Dwóch głównych zwycięzców zostanie zaproszonych do Warszawy na profesjonalną sesję zdjęciową, oraz otrzyma karty podarunkowe o wartości 1000 zł na zakupy w sklepach C&A. Każdy z laureatów otrzyma również voucher o wartości 150 zł do wydania na kosmetyki w sklepie ManSpace.pl
2. Pięć osób otrzyma nagrody dodatkowe, karty podarunkowe o wartości 100 zł na zakupy w sklepach C&A. Dodatkowo wyróżnione osoby otrzymają także vouchery o wartości 50 zł na zakupy w sklepie MenSpace.pl

Ważne informacje:

Biorąc udział w konkursie akceptujesz regulamin.
Prawidłowe wykonanie zadania konkursowego, data zgłoszenia, kreatywność odpowiedzi, oryginalność, poczucie humoru, to kryteria brane pod uwagę przy wyłanianiu zwycięzców.

Konkurs rozpoczyna się 14.09.2015 o godzinie 16:00 i kończy 30.09.2015 o godzinie 23:59.
Wyniki konkursu zostaną opublikowanie 1 października 2015 roku.

W razie pytań proszę kontaktować się na maila: info.podlinski@gmail.com

Wyniki

Nagrody główne otrzymują:

Nagrody dodatkowe otrzymują:

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!