fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

Pół na pół – uniwersalnie

Rate this post

Pół formalny, uniwersalny zestaw. Połączenie marynarki i jeansów to propozycja na wiele okazji.

Najpierw trochę z mojego życia – czyli wielka akcja pod tytułem przeprowadzka. Od tygodnia próbuję znaleźć mieszkanie w Warszawie. Zdawałem sobie sprawę z tego, że wrzesień to gorący miesiąc w nieruchomościach, ale znalezienie teraz ładnego mieszkania graniczy z cudem. Cały czas także walczę z zakładaniem własnej działalności, a właściwie z pozyskaniem dotacji. Wszystko na raz sprawia, że czuje ciągły niepokój. Chciałbym już zamieszkać w stolicy i zwiększyć częstość publikowania wpisów. Ci, którzy pozostają ze mną w kontakcie mailowym (zapisać można się z prawej strony) o wszystkim jak zawsze będą wiedzieli jako pierwsi!

Stylizacja komfortowa, jednocześnie pół formalna. Wygodne, zwężające się jeansy (wpis jak dobierać jeansy), kaszmirowy cienki sweter i marynarka z poszetką dobraną pod kolor swetra. Do tego czarne detale – buty z wstawką na czubie, poręczna torba Solier oraz klasyczny zegarek.
W takim zestawie spokojnie możesz wybrać się na uczelnię, a nawet na kawę z klientem. Tego dnia mialem wiele do załatwienia, wiec sprawdziłem na sobie ;)

13 4 9 7 12 2 11 3 15

 Zdjęcia wykonała Agata Bączkiewicz

Rzeczy które prezentuję:
marynarka: secondhand
sweterek: H&M
spodnie: HilfigerDenim
buty: Guess
torba: Solier
zegarek: Wellington

PS: Jeżeli zestaw Ci się podoba -kliknij  

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!