fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

Marynarski styl casual

5/5 - (1 vote)

Charakterystyczny trend, który powraca co sezon. W swojej garderobie musisz mieć kotwice.

Męski casual w marynarskim stylu

Każdego lata powraca bardzo wyraźny marynarski motyw. Osobiście bardzo się z tego cieszę, ponieważ jestem jego fanem. Uwielbiam granatowy kolor, który jest jego podstawą, łączony najczęściej z beżowym, białym i bordowym kolorem. W tym casualowym trendzie pełno jest kotwic i innych marynarskich symboli nawiązujących do żeglugi. W sezonie  dużym powodzeniem cieszą się wszystkie plecione wyroby, np. paski, bransolety, kapelusze, czy nawet buty.

W mojej stylizacji znajdują się wszystkie te charakterystyczne elementy. Jestem wielkim fanem tych butów, na nodze prezentują się świetnie. Utrzymując zestaw w trzech kolorach (beż, bordo, granat) zdecydowałem się na kolorowe skarpetki, które moim zdaniem dodatkowo podkreślają piękne buty. Godna uwagi jest także marynarka, która w całości wykonana jest z lnu.

 

[columns ]
[column size=”1/2″]moda na marynarza[/column]
[column size=”1/2″]marynarki na lato[/column]
[/columns]

marynarski styl preppy

[columns ]
[column size=”1/2″]buty conhpol[/column]
[column size=”1/2″]moda meska blog casual[/column]
[/columns]

daniel wellington

meski casual

męskie buty z plecionką

[columns ]
[column size=”1/2″]smart casual sailor[/column]
[column size=”1/2″]podlinski moda meska blog[/column]
[/columns]

granatowa meska marynarka

casual preppy

Rzeczy które prezentuję pochodzą z:
marynarka i koszulka: C&A; spodnie: Top Secret; buty: Conhpol; zegarek: D.Wellingotn

 

 

 

 

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!