fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

Pod krawatem

Rate this post

Czyli pół-elegancka propozycja w koledżowym stylu. 

Tym razem wełniany sweter w rdzawym kolorze jest głównym elementem stylizacji. Udało mi się go kupić dosłownie za kilkanaście złotych w secondhandzie. Jest to więc jednocześnie odpowiedź na pytanie, które ostatnio otrzymałem od jednego z czytelników. Uważam, że nie ma nic złego w kupowaniu odzieży z tak zwanych lumpeksów. Wiele razy udało mi się znaleźć prawdziwe perełki, a moje poszetki robię z hust, które tam wypatrzę. Kolejny raz pojawia się biała koszula, która jest dobra zawsze. Po ostatniej stylizacji z muszką miałem ochotę na krawat. Spaja on kolorystycznie połączenie spodni i swetra.
Zdecydowałem się na węzeł windsorski, który zawdzięcza swoją nazwę Edwardowi VIII, księciu Windsoru. Nadaje się on praktycznie na wszystkie okazje i chociaż nie jest najłatwiejszym węzłem jest popularny. Przez to, że jest dość duży najlepiej pasuje do szeroko rozstawionych kołnierzyków.

pod krawatem pod krawatem10pod krawatem03 pod krawatem05 pod krawatem11 pod krawatem07 pod krawatem09 pod krawatem04 pod krawatem08 pod krawatem02 pod krawatem12 pod krawatem01 pod krawatem06

Rzeczy, które prezentuję:
kurtka: Natur; sweter: Vintage; koszula: Wólczanka; krawat: C&A; spodnie: Medicine; buty:Akardo; zegarek: DapperTime;

Jeżeli wpis Ci się podobał, kliknij

Aby poprawnie ładował się film, najlepiej wyłączyć programy typu AdBlock.

 


Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!