fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

Granat i biel

Rate this post

Czyli połączenie dwóch kolorów, które świetnie ze sobą współgrają…

Stylizacja pasująca do wczorajszego wpisu, czyli wrześniowych propozycji na co dzień (na uczelnię itp.)
Bardzo lubię kominy i grube szale. Nie może ich zabraknąć w takich zestawach. Pełnią nie tylko funkcję praktyczną, ale także ozdobną. „Gdybym zostawił „gołą szyję”, stylizacja wydawałaby się pusta.
Całość utrzymałem w połączeniu dwóch głównych kolorów czyli granatu i bieli, z wzbogaceniem brązowymi dodatkami. Na facebooku zainteresowaliście się moimi butami – nic dziwnego – sam długo takich szukałem! Wszystkie rzeczy są podpisane na dole wpisu, pod zdjęciami ; )

9 5 10 1 13 8 3 2 but 6 7 4 11 00 12

Zdjęcia: Agata Bączkiewicz

Rzeczy, które mam na sobie:
komin: C&A
sweter: Hilfiger
spodnie: Medicine
torba: House
buty: Szewskapasja

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!