fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

Podręcznik stylu dla mężczyzn

5/5 - (1 vote)

Czyli jak się ubierać, by dobrze wyglądać.

Jakiś czas temu otrzymałem egzemplarz książki, która z pewnością Was zainteresuje.
Jestem przekonany, że każdy z Was wpisywał w wyszukiwarkę frazę typu: jak wiązać krawat, jak dobierać spodnie, lub jak łączyć kolory.
Być może własnie tak znaleźliście mojego bloga. Jest mnóstwo pytań, z którymi zmaga się wielu facetów, gdzie często brakuje odpowiedzi. Na niektóre z nich może już udało mi się odpowiedzieć swoimi wpisami, ale jest jeszcze przede mną wiele do napisania. (Co konsekwentnie będę robił!)
Dlatego polecam uzbroić się w literaturę, która pomoże Wam na co dzień.

Gdy czytałem tę książkę, bardzo często pojawiał się na mojej twarzy uśmiech. Jest napisana w taki sposób, że jej lektura nie jest mecząca. Porady nie są „suche”, więc niech nie zmyli Was słowo „podręcznik” w tytule. Autorzy są miłośnikami klasyki. Świadomi tego namawiają do traktowania ich pracy jako rekomendacji, nie zbioru sztywnych zasad. Przecież każdy może interpretować modę na swój sposób, kształtując swój własny, unikalny styl.
Cytując Yves St. Laurent – „Moda jest zmienna. Styl wieczny.”

Dla kogo więc jest ta książka? Zdecydowanie dla każdego mężczyzny, który zdaje sobie sprawę z tego, jak ważny jest nasz wygląd.

podrecznik stylu dla mezczyzn1porady dla mezczyznjak sie ubierac, by dobrze wygladac

 

Książkę otrzymałem od Wydawnictwa Literackiego. Wy swój egzemplarz możecie zamówić klikając w ten link.

Podziel się tym wpisem:

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!