fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

Casualowa stylizacja z bordowymi dodatkami

5/5 - (1 vote)

Stylizacja na chłodniejsze dni, kiedy nie musimy wyglądać elegancko. 

Wpis planowałem dodać trochę wcześniej, ale miałem przygody z jednym z operatorów sieci komórkowych. W rezultacie po raz kolejny utwierdziłem się w przekonaniu, że zawsze jest dobrze do czasu, kiedy zaczynamy wymagać czegoś od innych. Co więcej, kiedy mamy to na piśmie…

Jeżeli chodzi o propozycję, to jest ona bardzo swobodna. Nie zawsze i nie wszędzie chcemy prezentować się w koszuli i krawacie.
Czasami nawet ja, miłośnik marynarek mam ochotę zarzucić ciepły szal i czapkę, wygodne buty i zrobić sobie jesienny spacer.

12 5 9 13 3 1 8

 Zdjęcia: Ola Michalewska

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!