fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

Męskie kalosze

5/5 - (4 votes)

Czy w ogóle coś takiego istnieje?

Nie pamiętam z kim rozmawiałem na ten temat, pamiętam jedynie reakcje, czyli stanowcze nie.
Czy kalosze męskie rzeczywiście są męskie? Jeżeli takowe są, to czy nadają się wyłącznie wtedy, gdy idziemy na polowanie, lub połów ryb?
Mężczyźni, którzy bez obaw mogą nosić kalosze to żołnierze i rybacy?

Teraz ja stanowczo powiem nie.

Penn Badgley w monochromatycznej stylizacji. Mógłby jedynie odpiąć dolny guzik marynarki. penn-badgely w kaloszach
Nick Wooster zimą zdecydował się na gumowe obuwie.
eb7a23e90fd1856a74e9c2273076381f
Być może jestem wyjątkiem, ale podobają mi się takie połączenia. Moim zdaniem możliwe jest dobranie kaloszy zarówno do casualowych, jak i eleganckich stylizacji. Spędziłem trochę czasu w poszukiwaniu inspiracji i ciekawych przykładów, aby przekonać Was, że to nie obciach.

kalosze męskie stylizacja
kalosze dla facetów gumowe obuwieNie ma w Polsce dużego wyboru jeśli chodzi o kalosze. Chociaż w teorii występują długie (przed kolana), za kostki, a nawet do kostek w praktyce bardzo ciężko je znaleźć. Tym bardziej ciekawy model…
Przegląd kaloszy
Niektóre modele w ogóle nie przypominają tradycyjnych kaloszy. Imitują oficerki a nawet półbuty, co bez wątpienia jest alternatywą dla osób, które chciałyby być posiadaczami porządnego, nieprzemakalnego obuwia, nie rezygnując z klasycznego wyglądu. 

czarne krotkie kalosze gumoweOstatnią propozycją są kaloszki zakładane bezpośrednio na buty. Jest to rozwiązanie jedynie przejściowe, bo nie wypada tak wchodzić „na salony”. Połączenie jest bardzo ciekawe, można eksperymentować z kolorystyką i przełamać standardowe rozwiązania.

kaloszki zakladane na buty

Jeżeli wpis Ci się podobał, kliknij

Jestem ciekawy Waszego zdania, dajcie znać w komentarzach co Wy sądzicie na ten temat!

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!