fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

Nienudny garnitur

Rate this post
Bardzo chciałem w końcu pokazać się Wam w takim wydaniu. Zazwyczaj szaleję z kolorami, łącze pozornie niepasujące do siebie odcienie, noszę kolorowe skarpetki i zakładam marynarkę w połączeniu z szortami.
Dziś w końcu bardzo klasycznie, ale nie nudno. Buty zrobiły swoje. 

IMG_1246

 
IMG_1286


Po raz kolejny pochwalę się poszetką i jej historią, która jest bardzo podobna jak ostatnio.
Po drodze do sklepu spożywczego mijam całkiem spory second hand. Nie potrafię przejść obojętnie. Chociaż nie potrafię już tak wytrwale szukać ciekawych rzeczy jak kiedyś, zawsze wchodzę w poszykowaniu krawatów i apaszek, chust z których mogę zrobić sobie poszetkę. Cena takiego materiału to zazwyczaj ~5zł, a są one wyjątkowe i unikalne. Jestem pewny, że nikt na świecie takiej nie ma ;)


Wracając do tematu, „Kozackie Nasienie( o butach) Dobierz do nich całą resztę, I dare you! ;D”. Challange accepted !
Stylizacja ułożona pod buty, które bardzo chciałem Wam pokazać. Dużo do myślenia nie było, bo granatowy garnitur i te buty świetnie ze sobą wyglądają. Aby połączyć górę z dołem – biała koszula… i mój ulubiony moment, czyli „Kochanie, chyba czegoś brakuje”. Często się na tym łapie, że stylizacja wydaje mi się pusta, i wtedy zaczynam kombinować z dodatkami. 
O tej chuście pamiętałem, bo gdy ją zobaczyłem w sh była za 15 zł. Jako, że na osiedlu nie mam konkurencji w kolekcjonowaniu tej części garderoby, zakup odłożyłem na piątek, czyli dzień po taniości. 

IMG_1256
Bez nazwy-2

 

IMG_1297
IMG_1261
IMG_1244

 

IMG_1283
IMG_1269
IMG_1248
IMG_1242Czarny garnitur tylko do trumny i to chyba nawet nie w moim wypadku. Nienawidzę czarnych garniturów. Błagam, nie kupujcie ich !Granatowy jest dużo lepszym rozwiązaniem! 

IMG_1311
 
 
                                                         
 
garnitur: C&A
koszula: H&M
okulary: Optopro
zgarek: Dappertime (pasujący)
poszetka: sh

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!