fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

pierwsze okulary

4/5 - (2 votes)

Zdecydowałem się przebadać wzrok, okazało się, że są mi potrzebne okulary. Zamówiłem dwie pary na stronie www.optopro.pl. Duży wybór modeli i atrakcyjne ceny. Wybrałem jedną parę z metalowymi, srebrnymi oprawkami – drugą z plastikowymi, w kolorze granatowym. Okulary korekcyjne przede wszystkim powinny poprawiać nam komfort widzenia, ale są one także elementem garderoby. Dobrze jest mieć kilka różnych oprawek, aby zmieniać je w zależności od okazji i zestawów. 

Postaram się szybko pokazać Wam drugą parę, zaglądajcie na mojego instagram’a. 

Wybrałem się dzisiaj z Piotrem na Targi Fryzjerskie Look. Moja stylizacja to beżowy garnitur firmy Natur, z którą już kilka razy współpracowałem. Chwalę ich za jakość wykonania. Materiały są zawsze wysokiej jakości. 

DSC_0151
DSC_0242
DSC_0218

Długo biłem się z myślami, czy odważyć się na takie skarpetki. Wielką sztuką jest umiejętność ich ciekawego wyeksponowania. Napiszcie proszę co o tym sądzicie w komentarzach. 

DSC_0210

Poszetke zrobiłem sam, tnąc chustę z second handu. Koszt – 2 zł. 

DSC_0233
zdjęcia: Piotr Michalak 

 

Rzeczy które prezentuję, lub podobne:
 
okulary: Otopro
garnitur: Natur
koszula: C&A
pasek: Tommy Hilfiger (podobne)
buty: Celio (podobne)
zegarek: DapperTime
poszetka: DIY (podobna)

 

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!