fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

first place

Rate this post

Pierwszym miastem, które odwiedziłem jest Gdańsk. Ostatni raz byłem nad morzem dwa lata temu, więc musiałem tu przyjechać. Kocham klimat Starego Miasta. Trafiłem także na Jarmark Dominikański, więc jest kolorowo, głośno i tłoczno – za to kocham Trómiasto. Na straganach można kupić dosłownie wszystko. Papuga wylosuje Ci wróżbe, kapitan opowie niesłychaną historię, a cyganka sprzeda Ci dolcze gabana.
Kilka godzin po przyjeździe spotkałem się z Dominiką, która zrobiła mi zdjęcia – za co jestem Jej wdzięczny ;)
Nad morzem pogoda jest bardzo zmienna.
Przygotowałem klasyczny, nieprzesadzony zestaw.
Bordowy sweterek połączyłem z szarą marynarką, z wykończeniami w tym samym kolorze co sweter. Pod to założyłem białą koszulę z odpiętym guzikiem aby troche rozluźnić zestaw.
Jeansy w klasycznym kolorze nadają się do wielu zestawień, ja proponuję je razem z szarymi półbutami. Szczegóły, które nadają stylizacji wyjątkowości – okulary od Spektre. Są świetnie wykonane i szczerze polecam każdemu. Zegarek – piękny i klasyczny Daniel Wellington. Zegarki to najlepsze ozdoby męskiego nadgarstka.

marynarka: sh
koszula, spodnie: Tommy Hilgiher
sweter: H&M
buty: Ben Sherman
okulary: Spektre

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!