fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

Poradnik festiwalowicza – co ubrać i co zabrać

opener festiwal meska stylizacja caterpillar
5/5 - (5 votes)

Pierwszy raz pojechałem na tak duży festiwal, jakim jest Opener i chętnie podzielę się z Wami moimi doświadczeniami – zarówno tymi pozytywnymi, jak i fuckupami.

Jak ubrać się na festiwal?

Bez względu na to, czy jedziecie na jeden dzień, czy na cały festiwal musicie być przygotowani na wszystko. No chyba, że posiadacie umiejętności jak Bear Grylls, lub MacGyver i potraficie z kilku gałęzi i liści zmontować parasol, a z worków na śmieci kalosze. Widziałem kilku festiwalowiczów, którzy potrafili robić takie rzeczy – chapeau bas! Popełniłem błąd niedokładnie sprawdzając pogodę. Chociaż przyjechałem tylko na jeden dzień, nie udało mi się uniknąć deszczu, a oczywiście nie zabrałem przeciwdeszczowej kurtki – już wiem, że to podstawa! Oczywiste wydaje mi się to, że na takich imprezach w pierwszej kolejności liczy się komfort, dopiero potem stylówka. Wydaje mi się, że gdyby nie zaskoczył mnie deszcz, wszystko byłoby ok.
Pod sceną atmosfera jest gorąca i dzieją się tam szalone rzeczy, dlatego polecam założyć wyższe buty. Odkryte palce w sandałach, czy lekkie espadryle to może być wyrok śmierci dla małego palca, który zawsze znajdzie na swojej drodze przeszkodę. Osobiście zdecydowałem się na miodowe Colorado, początkowo myśląc, że przesadzam, jednak bardzo szybko zrozumiałem, że był to świetny pomysł. Zaimpregnowałem je wcześniej, aby po koncertach na których stopy deptane są bezlitośnie móc doczyścić buty.

Co ze sobą zabrać, a czego nie wniesiesz?

Podstawą jest wiadro prądu, czyli powerbanki. Jedziemy do Gdyni by posłuchać koncertów i poczuć ten niesamowity klimat, ale telefon z kieszeni wyciąga się sam. Nagrywamy filmiki, robimy zdjęcia, snapy i wrzucamy to do sieci. To wszystko bardzo szybko rozładowuje telefon, który lubi się wyłączyć w najważniejszych momentach. Aby nie pomagać złośliwości rzeczy martwych, w tym wypadku telefonu – weź ze sobą przynajmniej jeden powerbank. Jego wielkość powinna być dostosowana do Twojego telefonu. W tym momencie większość baterii ma pojemność około 2500 mAh. Pamiętajcie jednak, o spadkach i utracie energii – mówiąc krótko – powerbank o wielkości 2600 mAh raczej nie naładuje Wam telefonu do pełna.
Niestety na teren festiwalu nie wolno wnosić kamer itp. więc GoPro odpada. Możliwe, że uda się Wam je przemycić, ale jeśli nie to będziecie musieli je zostawić w depozycie. Co ciekawe, na terenie festiwalu płaci się wyłącznie kartą, ale za depozty można zapłacić jedynie gotówką – tak dla ułatwienia ;) O lustrzankach możecie zapomnieć, jeśli nie macie akredytacji media. Jedyną opcją jest więc wasz telefon, lub aparat cyfrowy z maksymalnym zoomem x6.
Aby to wszystko zabrać ze sobą, polecam wyposażyć się w wodoszczelny plecak. Chociaż ja na deszcz przygotowany nie byłem, mój sprzęt uratował mi właśnie plecak. Gadżetów typu selfie stick i dronów także nie wniesiecie, ale to ze względów bezpieczeństwa wydaje się oczywiste. O dziwo przez bramkę przepuszczą parasol, pod warunkiem, że nie ma on ostrego – szczególnie metalowego bądź drewnianego – zakończenia.
Przydatną rzeczą będzie także foliowy płaszcz przeciwdeszczowy. Bezskutecznie szukałem stoiska na terenie festiwalu, w którym mógłbym coś takiego dostać.

caterpillar plecak catfootwear colorado podlinski

casual meski styl cat colorado stylizacja
podlinski stylizacja festiwalowa opener gdynia

caterpillar catfootwear podlinski meska stylizacja

podlinski opener festiwal zerouv okulary gdynia

opener festiwal meski styl mezczyzni na festiwalu podlinski

caterpillar catfootwear colorado festiwal

opener stylizacja meska caterillar

jak sie ubrac na festiwal opener kobieta

bad hair day men hairstyle festiwal opener caterpillarKONKURS NA INSTAGRAMIE!

1. ZREPOSTUJ
2. DODAJ HASZTAG: #CATFOOTWEARPL
3. CZEKAJ NA WYNIKI, KTÓRE BĘDĄ 15.07 POD TYM WPISEM

Wyniki konkursu

marekdziewiatka
pokerowa
_pikapiku_
Proszę o kontakt na Instagramie (direct) z danymi do wysyłki (pełny adres + nr. tel)

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!