fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

Problem z wypadaniem włosów (ankieta)

5/5 - (3 votes)

Często piszę o męskich włosach i fryzurach. Powoli będę poruszał tematy problemów związanych z włosami, na pierwszy plan idzie łysienie męskie. Aby przygotować dla Was serię wpisów o łysieniu – jego przyczynach oraz zwalczaniu, spowalnianiu itp. potrzebuję od Was kilku informacji. W ten sposób lepiej poznam zapotrzebowanie na wpisy i adekwatnie do Waszych odpowiedzi przygotuję materiały. Ankieta jest całkowicie anonimowa, więc nie musicie się o nic martwić.  Jeżeli poniżej nie wyświetla Wam się formularz Google, wyłączcie programy blokujące, lub otwórzcie dokument nowym oknie. (link)

Łysienie męskie – ankieta


Dziękuję za wszystkie wypełnione formularze. Gdy zbiorę odpowiednią liczbę odpowiedzi powstanie pierwszy wpis o łysieniu.

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!