fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

mini man, and man

Rate this post

Bardzo długo myślałem o takiej sesji i współpracy z Piotrkiem ;) Już kilka razy mieliśmy się spotkać, ale jakoś nigdy nie doszło do skutku. Aż do teraz ;) Pomysł zaczerpnąłem od Mariano, którego staram się obserwować w miarę regularnie. Jako, że Piotrek jest bohaterem bloga minimanlife był idealnym kompanem do tego przedsięwzięcia. Trochę się obawiałem jak (lub czy) to wyjdzie, ale szybko się rozkręciliśmy.

Przede wszystkim ta sesja to była świetna zabawa. Wydaje mi się, że oboje mieliśmy z tego frajdę, a to przecież najważniejsze. Jak sami widzicie po zdjęciach, nawet ja, „w końcu” się uśmiecham :) 

sweter: C&A
koszula: Clothed.pl
spodnie: Benevento


Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!