fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

moda biurowa – after hours

Rate this post
Zgodnie z poprzednim wpisem dziś Podliński pod krawatem.
Prezentuję typową stylizację do pracy. Jeansy i biała koszula to nieśmiertelne połączenie. Polecam taliowane koszule. Leżą one dużo lepiej niż regularne, optycznie nas zmniejszają, podkreślają. 
Podwinąłem rękawy, rozpiąłem pierwszy guzik i poluzowałem krawat. Stylizacja trochę odetchnęła, nie jest „sztywniacka”. Kawa – napój bogów- towarzyszy chyba każdemu kto pracuje za biurkiem ;)
Założyłem także dużą skórzaną torbę od solier.pl. Chociaż gadżety męskie takie jak tablet, ładowarka i telefon zmieszczą się w aktówce zdecydowałem się na większe gabaryty. W końcu czasem trzeba pokazać jakiś projekt, wziąć laptopa czy zwyczajnie schować sweter. 
Buty widzieliście już wcześniej. To jeden z fajniejszych modeli z szewskapasja.com.

PS: Przy doborze krawata pamiętajcie o posturze, budowie ciała. Jeśli macie szeroką twarz nie poszerzajcie jej jeszcze bardziej szerokim, grubym krawatem i węzłem.  Długość powinna być także dostosowana do waszego wzrost. Im jesteśmy wyżsi, tym dłuższy krawat powinniśmy założyć. (Mój krawat jest odrobinę za krótki, końcówka paska powinna sięgać do klamry paska)

koszula, spodnie: Tommy Hilfiger 
krawat: F&F
pasek: vintage
torba: solier.pl

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!