fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

wraca casual

Rate this post

Witajcie! W poprzednim miesiącu zrobiłem małą ankietę, pytając jakie wpisy chcielibyście oglądać/ czytać na moim blogu. Spora część z Was oddała głos na casual oraz lifestyle. Ten wpis to odpowiedź na sondę, ale i Wasze maile. Panie i Panowie, czytam wszystkie i na wszystkie odpiszę, tylko czasami może zająć mi to więcej czasu. Ciesze się, że nie boicie się do mnie odezwać! Bardzo lubię z Wami pisać ;)


To nie tak, że nie noszę już jeansów. Ostatnio tak się złożyło, że większość moich stylizacji łączone były ze spodniami chino, bo najzwyczajniej pasowały mi do outfitu. Reagując na Wasze głosy postanowiłem to zmienić, będę starał się również pokazywać „luźne stylówki”, które przydadzą Wam się na zupełnie inne okazje. Albo po prostu bez okazji ;)

PS: Jeśli macie jeszcze jakieś sugestie, propozycje – piszcie: l.podlinski@gmail.com 
okulary: ZeroUV

kurtka: C&A
sweter: C&A
spodnie: Tommy Hilfiger

buty: Akardo.pl
dodatki: C&A


Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!