fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

Kożuch

4/5 - (6 votes)

Wyrabiany przez kożuszników stanowi świetną ochronę przed mrozem. Nie bez przyczyny uwielbiany przez Górali! W połączeniu z modnym krojem jest ciekawą alternatywą dla grubych kurtek typu bomber.

Najsławniejszymi modelami są tzw. pilotki. Ich projektantem był Lesile Irvin, amerykański kaskader i pionier lotnictwa. Kurtki te świetnie sprawdzały się na dużych wysokościach, dzięki czemu zostały wprowadzone jako oficjalne wyposażenie pilotów Royal Air Force! Pierwsza oryginalna wersja ukazała się w Anglii już w 1926 roku. Podczas drugiej wojny światowej Irvin zaopatrywał aliantów w spadochrony, a kurtkom ze strzyżonej owczej skóry użyczył swojego nazwiska.

Niedawno pokazywałem Wam moją interpretację kultowej ramoneski. Dziś prezentuję kożuch marki Dorjan i jego miejskie wcielenie.

meski kozuch na zimebeżowy kominbrazowy kozuchstylizacja kozuchfacet blogmoda meska blogkozuchzimowe okrycia

 

Rzeczy, które prezentuję: kożuch: Dorjan; t-shirt: H&M; jeansy: Hilfiger Denim; okulary: Spektre; buty: McArthur; komin: SH

Jeżeli wpis i stylizacja Ci się podoba, kliknij

 

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!