Facebook Instagram YouTube

Jednodniowa koloryzacja włosów – nowy trend?

jednodniowa koloryzacja wlosow 3
Jednodniowa koloryzacja włosów – nowy trend?
4.6 (91.2%) 25 votes

Jednodniowa koloryzacja włosów to bardzo łatwy i bezpieczny sposób na to, aby zmienić kolor swojej fryzury. Ze względu na coraz większe zainteresowanie koloryzacją, jednorazowe spraye mogą stać się prawdziwym hitem i jednocześnie nowym trendem. Świetne rozwiązanie, jeśli chcesz pofarbować włosy tylko na chwilę.

Produkty typu one day color spray

Pojawienie się takich kosmetyków było tylko kwestią czasu. Sporo osób chciałoby tymczasowo zmienić kolor swoich włosów np. na imprezę, do sesji zdjęciowej lub by upewnić się, czy „prawdziwa” koloryzacja, czy też konkretny kolor będzie nam pasować. Podejrzewam, że Panie bardzo chętnie będą używały takich sprayów do wykonywania popularnego w poprzednich sezonach ombre w różnych kolorach, natomiast Panowie zapewne chętnie skuszą się na eksperymentowanie z siwym kolorem.
Dostępność takich kosmetyków jest bardzo duża, znaleźć je można niemal w każdej większej drogerii. Kusząca jest także stosunkowo niska cena, bo o ile normalna farba do włosów kosztuje w granicach 30 zł, to kosmetyki do jednorazowej, jednodniowej koloryzacji włosów znajdują się w przedziale cenowym między 15 a 30 zł.
Kolorystyka również jest bardzo szeroka, będąc w jednej drogerii znalazłem około pięciu kolorów, w tym srebrny/siwy, różowy, zielony i niebieski.

Jednodniowa koloryzacja włosów w praktyce

Używanie takich kosmetyków jest bardzo proste i bezpieczne. Ze względu na to, że produkt jest w sprayu z łatwością można kontrolować intensywność koloru, oraz jego równomierne rozmieszczenie. Osobiście polecam poprosić kogoś o pomoc, bo chociaż spryskanie włosów jest tak proste jak używanie lakierów do włosów, to zdecydowanie lepiej wykona to ktoś „z zewnątrz” mający swobodny dostęp do włosów i szersze spojrzenie na intensywność koloru na całej głowie.
Z własnego doświadczenia polecam także zakupić większą pojemność farby, lub dwa egzemplarze. Testując produkt udało mi się pofarbować całe włosy (tylko góra, bez boków), jednak efekt byłby jeszcze lepszy, gdybym posiadał drugą sztukę spray-u lub większą pojemność.
Jako dodatkowy tip polecam przygotować sobie wcześniej jednorazowe rękawiczki, ponieważ podczas koloryzacji niezbędne jest przeczesywanie włosów aby dokładnie nałożyć kolor i nie da się uniknąć pofarbowania przy okazji palców.
Więcej na ten temat dowiecie się oglądając mój film.

Zobacz wideo poradnik

jednodniowa koloryzacja wlosow yt b

Zamów kolorowy spray

Jednodniowa koloryzacja włosów – inspiracje

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!