fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

Rok 2015 jest dla mojego ciała!

Rate this post

Czyli postanowienia noworoczne Łukasza Podlińskiego i podsumowanie ubiegłego roku.

Zacznę od przeszłości, czyli najważniejszych dla mnie wydarzeń. W grudniu 2013 złożyłem wypowiedzenie w pracy, aby móc od pierwszego stycznia skupić się na prowadzeniu bloga. Pierwsze tygodnie były dla mnie odpoczynkiem po bardzo ciężkim 2013 roku, ale gdy już zregenerowałem siły, ruszyłem do przodu.
W lipcu przeniosłem się na własny serwer. Dzięki pomocy ekipy z Zenbox udało się importować całą zawartość, którą już stworzyłem do tamtej pory na wordpressa. W rezultacie nie byłem już zależny od Google i zmieniłem wygląd bloga według własnego uznania.
W międzyczasie myślałem o otworzeniu własnej działalności gospodarczej. Przez kilka miesięcy regularnie dzwoniłem do urzędów pracy z pytaniami o dotacje, aż w końcu trafiłem na nowy termin przyjmowania projektów. Wypełniłem wniosek i już po 14 dniach otrzymałem pozytywną decyzję odnośnie przyznania środków na rozpoczęcie działalności. Dotacja została przeznaczona na profesjonalny sprzęt niezbędny do poszerzania zakresu wykonywanej przeze mnie pracy. Tak więc od 14 listopada jestem właścicielem agencji reklamowej PODLIŃSKI STUDIO.
Listopad jest dla mnie także ważny ze względu na moją największa kampanię, którą do tej pory przeprowadziłem. Na zlecenie Caterpillar przygotowałem zdjęcia na potrzeby druku wielkoformatowego. Billboardy z moim wizerunkiem mogliście oglądać w Trójmieście, Krakowie i Warszawie.

Postanowienia noworoczne to ciekawy temat. Chociaż nie zawsze się udaje, to sama idea jest dobra.
W tym roku postanowiłem zająć się swoim ciałem. Nie będę Wam jeszcze zdradzał co dokładnie planuję, ale możecie być pewni, że po kilku wpisach wszystko złoży się większą całość.

Jednym z najważniejszych noworocznych postanowień jest profilaktyczna wizyta u lekarza. Zamierzam wykonać szereg badań i namawiać Panów do zwrócenia uwagi na swoje zdrowie. Kategoria wpisów „handsome” bardzo się poszerzy. Obiecuję nie zaniedbać przy tym stylizacji i porad! :)
Oczywiście na mojej liście nie zabrakło także zdrowej diety i siłowni! Póki co przyda się wpis Tomka atlas ćwiczeń.

Na koniec chciałbym Wam podziękować za cały rok, bo bez czytelników mój blog by nie istniał. Z miesiąca na miesiąc jest Was coraz więcej, co daje mi motywację do jeszcze intensywniejszej pracy.
Cieszę się, że mam z Wami taki dobry kontakt mailowy. Jesteście niesamowici, a ja zawsze chętnie odpiszę na każdą wiadomość i na każde pytanie!

Pozostaje mi tylko życzyć Wam szczęśliwego nowego roku, i przede wszystkim – zdrowego – ale o to musimy zadbać sami!

Łukasz

sylwester2015-1 sylwester2015-4 sylwester2015-5 sylwester2015-2 sylwester2015-6

 

 

O autorze
Łukasz Podliński – ekspert męskiego wizerunku, twórca internetowy i przedsiębiorca działający w branży męskiej od 2012 roku. Specjalizuje się w fryzurach męskich, stylizacji włosów, pielęgnacji oraz budowaniu spójnego, nowoczesnego wizerunku mężczyzny.

Laureat konkursu Męski Blog Roku organizowanego przez „Men's Health". W ciągu ponad 14 lat działalności przetestował setki kosmetyków do stylizacji włosów – pomady, glinki, pasty, prestylery i pudry – a każdą opisywaną fryzurę sprawdził w praktyce.

Jego treści śledzi łącznie blisko 240 000 mężczyzn na YouTube, Instagramie, Facebooku i TikToku. Był cytowany i publikował w mediach takich jak „Men's Health", TVP „Pytanie na Śniadanie", Polskie Radio, Onet, Wirtualna Polska, LaMode.info i FashionPost.

Pomaga mężczyznom rozwiązywać realne problemy: zakola, brak objętości, dobór fryzury do kształtu twarzy, trwałość stylizacji oraz świadome budowanie stylu – od włosów po garderobę.

➝ Więcej o autorze: podlinski.net
➝ YouTube: youtube.com/@Podlinski

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!