fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

Grzane wino

Rate this post

Jest świetnym sposobem na rozgrzanie się w te chłodne dni. 

Niedługo na kolejny rok znikną wszystkie świąteczne ozdoby, więc to ostatni moment aby nacieszyć się tym niesamowitym klimatem. Uwielbiam zimowe jarmarki i festyny. Nie ma lepszej możliwości na spędzenie chłodnego wieczoru, niż wybrać się na łyżwy i grzane wino wzbogacone pomarańczą i goździkami.

Moja pierwsza stylizacja w Nowym Roku trochę nawiązuje do pierwszych wpisów, kiedy to muszki bardzo często pojawiały się w zestawach.
(Nadal je lubię, ale otworzyłem się także na krawaty i często decyduję się rozpiąć guzik i włożyć jedynie poszetkę.)
Nie wyobrażam sobie zimy bez wzorzystych swetrów, to według mnie jeden z symboli tej pory roku. Gdy zobaczyłem w sklepie ten kolor, nie mogłem się oprzeć. Pod fioletem kryje się biała bawełniana koszula. W połączeniu z muszką – zielone spodnie. Płaszcz, buty, oraz wszystkie dodatki są w kolorze brązowym.
collage zimowa sesja07 swiateczne ozdoby zimowa sesja04 grzane wino swiateczny sweter meski choinka zielone spodnie meskie zielona muszka meskaRzeczy, które prezentuję pochodzą z :
płaszcz: Bytom; koszula: Hilfiger; muszka: Madox; sweter: C&A; spodnie: Hilfiger; buty: Celio;Jeżeli wpis Ci się podobał, kliknij:

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!