fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

Zostań Ambasadorem marzeń – konkurs

5/5 - (3 votes)

Weź udział w niesamowitym projekcie spełniającym marzenia! Zostań ambasadorem marzeń i zrealizuj swoje niespełnione życzenia!

Zostań Ambasadorem marzeń!

Zawsze powtarzam, żeby nie odkładać marzeń, lecz odkładać na marzenia. Być może nie będziecie musieli niczego odkładać (ani kasy, ani realizacji w czasie) za sprawą Katalogu Marzeń, który zaprasza do wzięcia udziału w ich niesamowitej akcji. Projekt oznaczony #ChcęToPrzeżyć to tak na prawdę społeczność aktywnych osób, które szukaną nowych wrażeń – do których ja również dołączyłem – i mam nadzieję, że Wy również!


O co tutaj właściwie chodzi?

KatalogMarzeń szuka uśmiechniętych i odważnych marzycieli, którzy podejmą się zadania jakim jest testowanie marzeń. Każdy z Was ma szansę, aby dołączyć do grupy 600 osób, które przeżyją przynajmniej jedną wybraną przez siebie atrakcję (wiadomo – całkowicie bezpłatnie!). Spełnionych marzeń może być znacznie więcej, ale to którzy z Ambasadorów przejdą do następnego etapu i kolejnych realizacji przeżyć zależy od wykonania zadania.
Zadaniem Ambasadorów będzie przygotowanie relacji z odbytego przeżycia i podzielenie się wrażeniami na Facebooku lub Instaramie. Oczywiście relację możecie przygotować także w formie wideo na YouTubie czy własnym blogu – ale nie musicie być blogerami, aby zostać Ambasadorami :)

Jakie marzenia mogę spełnić?

Ambasadorzy będą mogli poczuć dreszczyk emocji wsiadając za kierownicę wypasionych samochodów – zarówno tych wyścigowych i terenowych, ale także gigantycznych monstertrucków.

Tych najodważniejszych uczestników zainteresuje pewnie przygoda na wysokości. Na przetestowanie czeka Dream Jump oraz park linowy.

Nie brakuje też wodnych atrakcji! Dostępna jest zabawa na wakeboardzie, rafting i spływ kajakowy.

Nie każdy szuka adrenaliny, dlatego lista możliwych marzeń do spełnienia jest długa! Dla tych szukających spokojnych wrażeń dostępna jest jazda konna oraz wycieczka tandemowym rowerem.


PEŁNA LISTA ATRAKCJI

Jak zostać Ambasadorem?

To najważniejsze pytanie, na które już Wam odpowiadam. Aby wziąć udział w projekcie #ChcęToPrzeżyć należy zarejestrować się na oficjalnej stronie oraz wypełnić formularz. Pole do uzupełnienia są proste – imię, nazwisko i miasto w którym zamieszkujecie, jednak na ostatnie okienko powinniście zwrócić szczególną uwagę!
Chodzi mi o przedstawienie siebie w kilku słowach :) Im ciekawiej o sobie i marzeniach które chcecie spełnić napiszecie – tym większa szansa na to, że zostaniecie wybrani na Ambasadora!

SPIESZCIE SIĘ, BO REKRUTACJA NA AMBASADORÓW TRWA TYLKO DO 30 KWIETNIA!

WCHODZĘ PO MARZENIA

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!